Skip to Content


78 درصد جمعیت استان یزد زیر پوشش تامین اجتماعی هستند


مدیر کل تامین اجتماعی استان یزد با اشاره به اینکه سال گذشته افزون بر 25 میلیارد ریال به بیمه شدگان این سازمان پرداخت شد از تحت پوشش قرار داشتن 78 درصدی جمعیت استان خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حمیدرضا مرصادی روز پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس تامین اجتماعی خاتم گفت: استان یزد در سطح کشور رتبه اول را در زمینه تحت پوشش قرار دادن بیمه شدگان دارد.

وی اظهار کرد: سعی و تلاش این سازمان این است تا بتواند بشترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به بیمه شدگان ارائه کند و خدمتگذار خوبی برای مردم باشد.

در ادامه این آیین سرپرست فرمانداری خاتم ضمن بیان اینکه ساخت درمانگاه تامین اجتماعی یکی از نیازها و خواست های مردم این شهرستان است، خواستار توجه ویژه مسئولان به این موضوع شد.

محمد محمودی یادآور شد: اجر و منزلت کارکنان تامین اجتماعی در نزد خداوند محفوظ است و باید با تشویق کارکنان خود انگیزه خدمت در آنها را بیش از پیش افزایش دهید.

وی تاکید کرد: تامین اجتماعی بعنوان سازمانی که مشکلات اقشار مولد و محروم را بصورت ملموس حل می کند و امید به آینده و نشاط را در جامعه افزایش می دهد، باید گسترش یافته و افراد بیشتری را تحت پوشش و حمایت خود قرار بدهد.

در این آیین محمد باقرنژاد به عنوان رئیس جدید اداره تامین اجتماعی خاتم معارفه و از زحمات محمود آبادی سرپرست پیشین این اداره تقدیر شد.

ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.