Skip to Content

با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال؛


بخشدار ندوشن گفت: در هفته دولت 7 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ‌ بر 8 میلیارد ریال در ندوشن به بهره برداری رسید.

سید بهروز موسوی در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر ضمن گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان رجایی و باهنر بیان داشت: هزمان با هفته دولت 7 پروژه عمرانی با اعتباری بالغ‌ بر 8 میلیارد ریال در ندوشن به بهره برداری رسید. 

وی افزود: احداث زمین چمن مصنوعی ندوشن و روستای صدرآباد به مبلغ 320 میلیون تومان، بهره برداری از ایستگاه هواشناسی خودکار ندوشن به مبلغ 180 میلیون تومان، اجرای شبکه آب روستای صدر آباد به مبلغ 25 میلیون تومان، ساماندهی معابر روستای صدرآباد به مبلغ 180 میلیون تومان، حصار کشی، ساماندهی و روشنایی استخر روستای علویه به مبلغ 25 میلیون تومان و دفع آب سطحی روستای علویه با تعریض پل به مبلغ 20 میلیون تومان از جمله پروژه هایی است که در هفته دولت در شهر ندوشن و روستاهای آن به بهره برداری رسیده است.

بخشدار ندوشن تقویت زیرساخت های گردشگری و میراث فرهنگی را یکی از مهمترین راهکارهای اشتغالزایی پایدار و ارتقای شاخص های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی عنوان کرد و افزود: زیبا شهر ندوشن به عنوان منطقه ای منحصر به فرد در گردشگری، یکی از قطب های گردشگری استان خواهد بود.

وی احداث جاده ورزنه_ندوشن و تعریض و اصلاح جاده فولاد_نیوک را به عنوان مطالبه به حق مردمی و زمینه ساز رونق بیش از پیش ندوشن عنوان کرد.

موسوی در پایان اظهار داشت: هفته دولت هر سال فرصتی برای بررسی نیازها و ملزومات واقعی توسعه مناطق مختلف استان است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.