Skip to Contentبزرگترین آزمون قرآنی صبح امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، بزرگترین آزمون قرآنی کشور با همکاری و مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه و اداره ارشاد در دبستان دخترانه امام حسین(ع) بارجین برگزار شد.

این مسابقه در دو مرحله که مرحله اول آن از ساعت 8:30 صبح با محوریت حفظ جزء، حفظ موضوعی و حفظ سوره های ملک و واقعه و در ساعت ۱۰:۳۰ با محوریت معارف قرآن و اهلبیت در رشته های تفسیر، نهج البلاغه، تدبر در قرآن و چند کتاب حدیثی صورت گرفت.

لازم به ذکر است که مسابقات دانش آموزی این مرحله نیز هفته آینده ۱۸ اسفندماه در امامزاده سید صدرالدین قنبر برگزار می شود.

۶۲۰ داوطلب میبدی در این آزمون بزرگ شرکت کرده که نتایج این آزمون روز جمعه اعلام می شود و برگزیدگان می توانند از گواهینامه معتبر برخوردار شوند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.