Skip to Content

فرماندار میبد:


فرماندار میبد گفت: در حال حاضر 60 درصد از دستگاه‌های دولتی برای معلولان مناسب‌سازی شده است.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح در شورای ساماندهی امور سالمندان و ستاد مناسب‌ سازی شهرستان میبد بیان داشت: در حال حاضر 60 درصد از دستگاه‌های دولتی برای معلولان مناسب‌ سازی شده و این روند در حال پیشرفت است.

وی افزود: سد معبر مشکل مهمی است که تابه‌حال باوجود برخوردهایی که تابه‌حال در دوران شهرداران شهرستان صورت گرفت ، همچنان باقی است. 

فرماندار میبد اظهار داشت: سد معبر آفتی است که افراد با مرتکب شدن آن پیاده‌روی خیابان را در تملک خوددارند و باید چهره به چهره با آن‌ها برخورد و تذکر داده شود. 

آیت الله اعرافی در این شورا با تاکید بر مناسب‌سازی معابر برای معلولین گفت: مردم و مسئولین برای در زندگی معلولین در جامعه مسئولیت داریم. پرداختن به موضوع مناسب‌سازی نیازمند همکاری همه است و می‌توان در یک برنامه تعیین‌شده چندساله همراه بازمان بندی و بخش‌بندی به این امر پرداخت. 

امام جمعه میبد در ادامه اذعان داشت: در جامعه سالم مردم، معلولان را از خودشان می دانند و برای روان‌ سازی زندگی آن‌ ها با توجه به وظیفه اخلاقی، شرعی و دینی تلاش می کنند.

محمدحسین غنیمت معاون توان‌بخشی بهزیستی استان یزد نیز در این نشست با بیان اینکه حضور کم رنگ معلولین در جامعه به ایمن نبودن فضاهای رفت و آمد برای آنها باز می گردد، عنوان داشت: با کمک همه دستگاه ها و مردم می توان فضای شهر را برای رفت‌ و آمد آسان همه به مراکز عمومی نظیر بانک‌ها، داروخانه‌ها، پارک‌ها و غیره بهینه‌ سازی کرد. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.