Skip to Content

کمک مومنانه 5 میلیاردی برای لبیک به رهبری؛


مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان یزد گفت: در رزمایش همدلی، احسان و کمک مومنانه ستاد اجرای فرمان امام(ره) 38هزار بسته معیشتی بین نیازمندان در حال توزیع است.

به گزارش میبدخبر، علی اکبرمحمدپناه مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در استان یزد با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر ادامه کمک مومنانه در این شرایط سخت معیشتی اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان یزد بنا به رسالت خود برای کمک به مردم مناطق محروم و همزمان با سراسر کشور با برگزاری رزمایش همدلی، احسان و کمک مومنانه 13 هزار بسته کمک معیشتی را در مرحله اول بین نیازمندان استان اهدا کرد.

وی با بیان اینکه جمع ارزش ریالی رزمایش اول مبلغ 4 میلیارد و 200میلیون تومان بود افزود: با توجه به ادامه گسترش ویروس کرونا و متضر شدن بسیاری از صنوف مقرر شد مرحله دوم این رزمایش در مناطق حاشیه ای شهر یزد و کم برخوردار اجرا شود.

محمدپناه تصریح کرد: مرحله دوم رزمایش همدلی، احسان و کمک مومنانه ستاد اجرایی فرمان امام(ره) استان یزد تا دوم مرداد ماه ادامه دارد که قرار است 25 هزار بسته پروتئینی حاوی 50 هزار مرغ با همراهی و همت گروه های جهادی، خیریه و مراکز نیکوکاری توزیع شود که ارزش ریالی این مرحله به 1 میلیارد تومان می رسد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.