Skip to Content

همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی

5 پروژه با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال در میبد به بهره برداری رسید


همزمان با فجر چهلم 5 پروژه با اعتباری بالغ بر 550 میلیارد ریال با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولین در میبد و ندوشن به بهره برداری رسید.

به گزارش میبدخبر، همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با سفر استاندار به شهرستان میبد 5 پروژه صنعتی و عمرانی در بخش های خیری، دولتی و خصوصی با اعتباری بالغ بر 553 میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید.

در ابتدای این برنامه و در شهر ندوشن ساختمان بخشداری این شهر و روکش جاده آسفالت میبد- ندوشن به مسافت 5 کیلومتر در مجموع با اعتباری بالغ بر 11میلیارد و 500 میلیون ریال به بهره برداری رسید سپس طرح فاضلاب ندوشن با 21 کیلومتر لوله گذاری و با اعتباری بالغ بر 120میلیارد ریال کلنگ زنی شد.

در ادامه نیز استاندار و مسئولین با حضور در شهر میبد کارخانه تصفیه و تولید روغن پترو ارگ با اشتغالزایی برای 80 نفر و ساختمان ورزشی غدیر در محله خانقاه به مساحت 2 هزار و 200 متر مربع که توسط خیر میبدی احداث شده بود را افتتاح کردند.

گفتنی است دو پروژه فوق با هزینه ای بالغ بر 422 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده اند.

پایان بخش این برنامه ها برگزاری جلسه شورای اداری با حضور استاندار، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و مسئولین ادارات شهرستان میبد در محل فرمانداری بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.