Skip to Content

در طرح ملی«تربیت حافظان قرآن کریم» سازمان اوقاف و امور خیریه

424 حافظ قرآن کریم میبدی در آزمون «تربیت حافظان قرآن کریم» شرکت کردند


صبح امروز آزمون «تربیت حافظان قرآن کریم» با شرکت حافظان قرآن کریم در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد

به گزارش ميبد خبر، مرحله پنجم آزمون سراسری طرح تربیت حافظان قرآن کریم توسط اداره اوقاف و امور خیریه در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

دلاوری سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان میبد در این زمینه بیان داشت: 185 نفر از برداران و 239 نفر از خواهران حافظ میبدی در 9 رشته حفظ قرآن کریم در این آزمون شرکت کردند که در پایان به کسانیکه حد نصاب لازم را بدست آورند گواهی صادر می شود.

وی افزود: آزمون شفاهی این طرح قبل از برگزاری آزمون کتبی برگزار شده است.

در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تربیت ۱۰ تا ۱۵ میلیون حافظ قرآن کریم، سازمان اوقاف و امور خیریه برای فراگیر شدن حفظ قرآن کریم، طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم را از سال 93 آغاز کرد و امسال نیز پنجمین دوره از این طرح برگزار شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.