Skip to Content

همت بلند یزدی ها در کمک رسانی به سیل زدگان کشور:


جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: کمک های مردمی جمع آوری شده توسط بسیج، با 4 دستگاه کامیون به مناطق سیل زده کشور ارسال شد.

به گزارش میبد خبر، رضا پور شمسی جانشین فرمانده سپاه الغدیر استان یزد ضمن اظهار همدردی با سیل زدگان کشور و قدردانی از مردم برای اقدامات خداپسندانه در راستای کمک به سیل زدگان اظهار کرد:  با هماهنگی بسیج استان یزد اقلام مورد نیاز سیل زدگان تهیه و این کمک ها را توسط 2دستگاه کامیون به استان گلستان، 1 دستگاه کامیون به خراسان شمالی و یک دستگاه کامیون به لرستان ارسال شد.


وی افزود: این 4 دستگاه کامیون کمک های مردمی استان یزد شامل، 2هزار و 800 تخته پتو، 12 هزار بطری آب معدنی، 710 کیلو حلوا ارده، 5هزار قرص نان تازه، 7 هزار کیلو نان خشک، 600 کیلو بیسکویت، هزار کیلو روغن و برنج، هزار و 200 کیلو حبوبات، 22 هزار عدد کنسروی جات، 2 هزار دست لباس و مقادیر زیادی مواد غذایی، بهداشتی و مصرفی دیگر مورد نیاز سیل زدگان بوده است.

***اعزام 10 دستگاه ماسین آلات لجستیکی سپاه الغدیر یزد به خوزستان

وی با بیان اشاره به وقوع سیل در استان خوزستان ابراز کرد: با توجه به نیاز سیل زدگان و با هماهنگی دستگاه ها، 10 دستگاه از ماشین الات لجستیکی سپاه الغدیر یزد به همراه 1 دستگاه کامیون پتو به استان خوزستان ارسال شده است.

پورشمسی ادامه داد: علیرغم کمک های مذکور، تاکنون به میزان 900 میلیون ریال کمک های نقدی توسط بسیج استان یزد به حساب سازمان بسیج مستضعقین کشور وارد شده است.

جانشین سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اعزام گروه های جهادی بسیج سراسر کشور به ماطق سیل زده کشور عنوان کرد: تاکنون گروه های جهادی طلاب استان یزد در قالب یک اتوبوس به لرستان اعزام شده اند و گروه های دیگر جهادی استان یزد در حال آمادگی برای اعزام به این مناطق برای کمک رسانی به هموطنان سیل زده کشورمان هستند.
انتهای پیام/

یزدرسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.