Skip to Content


246 دانش آموز میبدی به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند


دانش آموزان دختر دوره متوسطه میبد با حضور جمعی از مسئولین این شهرستان برای اعزام به مناطق عملیاتی جنوب و با هدف تجدید میثاق با شهدای دفاع مقدس بدرقه شدند.

به گزارش میبدخبر، در مراسمی که صبح امروز(دوشنبه) با حضور فلاح فرماندار، حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت، فلاح فرمانده سپاه و موحدی فر رییس آموزش و پرورش میبد در مصلی آیت الله اعرافی این شهرستان برگزار شد، کاروان 246 نفره راهیان نور میبد با 6دستگاه اتوبوس عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند.

این دانش آموزان به مدت ۴ روز در مناطق عملیاتی شلمچه، اروندکنار، هویزه و طلاییه حضور خواهند داشت و با هدف تجدید میثاق با شهدای دفاع مقدس در برنامه‌های یادمان‌های دفاع مقدس و بیان خاطره از زبان رزمندگان و جانبازان شرکت می‌کنند.

گفتنی است در این مراسم دانش آموزان با عبور از زیر کلام الله مجید و با ذکر صلوات عازم جبهه های جنوب شدند.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.