243 کلاس درس در شهرستان میبد برای اسکان مسافران نوروزی مهیا شد/ اسکان 16 هزار مسافر در نوروز 96+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد:


مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد بیان داشت: 243 کلاس درس درشهرستان میبد برای اسکان مسافران نوروزی از سوی آموزش‌وپرورش تدارک دیده شده است.

محسن موحدی فرد در گفت و گو با خبرنگار  میبد خبر با اشاره به آمادگی کامل آموزش و پرورش میبد برای اسکان مسافران نوروزی بیان داشت: در ایام نوروز ‎24 مدرسه در نقاط مختلف این شهر برای اسکان مسافران نوروزی درنظر گرفته شده است.

وی افزود: با هدف خدمات‌رسانی به همکاران فرهنگی و دیگر مسافران در ایام نوروز 97، تعداد 243 کلاس درس در شهرستان را به امکانات مناسب رفاهی و اقامتی مانند فرش، پتو، یخچال، تلویزیون و وسایل گرمایشی و سرمایشی مجهز کرده‌ایم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد در ارتباط با رتبه بندی مدارس از نظر امکانات رفاهی ابراز داشت: در این راستا تعداد 4 مدرسه با 63 کلاس با رتبه ویژه، تعداد 10 مدرسه با 85 کلاس با رتبه الف و تعداد 11 مدرسه با 95 کلاس با رتبه ب جهت اسکان مسافران نوروزی مهیا شده است.

وی در ادامه در مورد این رتبه بندی ها اظهار داشت: در مدارس از نوع ویژه امکاناتی نظیر تخت، تلویزیون، یخچال، فرش و پتو در هر کلاس موجود می باشد که در نوع الف فقط تلویزیون و در نوع ب نیز تلویزیون و یخچال بصورت مشترک و درسالن مدارس و فاقد تخت می باشد.

موحدی فرد عنوان داشت: در این زمینه تعداد 65 نفر از عوامل اجرایی اعم از ستادی، پذیرش و خدماتی در طول ایام نوروز در خدمت مسافران هستند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میبد اضافه کرد: اسکان مسافران از 28 اسفند ماه سال جاری آغاز می شود تا 12 فروردین سال97 ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در این ایام 3 پایگاه در امر پذیرش مسافران و اسکان آنها فعالیت دارند، گفت: این پایگاهها شامل اداره آموزش و پرورش در خیابان معلم، دبیرستان شهید احمد زارعی در میدان نماز و مدرسه فرصت در میدان مهدیه میبد بوده که در امر پذیرش مسافرین نوروزی فعالیت می کنند.

موحدی فرد با اشاره به اسکان 16 هزار مسافر در نوروز 96 در مدارس میبد یادآور شد: نوروز سال گذشته نیز مجموعه آموزش و پرورش با 220 کلاس درس و تجهیز آنها در امر پذیرش و اسکان مسافران نوروزی فعالیت داشت.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد تا این شهرستان میزبان شایسته‌ ای برای مسافران و میهمانان نوروزی باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.