Skip to Content

رئیس ستاد دهه فجر استان یزد:

24 کمیته اصلی برنامه‌های دهه فجر را در شهرستان میبد ساماندهی و اجرا می‌کند+ تصاویر


رئیس ستاد دهه فجر استان یزد در جلسه ستاد برگزاری دهه فجر شهرستان میبد بیان داشت: 24 کمیته فرعی و اصلی در شهرستان میبد برای گرامیداشت دهه فجر امسال تشکیل می شود.

به گزارش میبد خبر، نخستین جلسه ستاد برگزاری دهه فجر با حضور رئیس ستاد دهه فجر استان، فرماندارمیبد و مدیران ادارات و نهادها در فرمانداری میبد برگزار شد.
 
فرماندار میبد در این جلسه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی بیان داشت: انقلاب اسلامی ایران توسط مردم سلحشور ایران اسلامی با هدف استکبار ستیزی و مقابله با ظلم و ستم در میهن اسلامی بوجود آمد و حکومت جمهوری اسلامی تشکیل شد.
 
وی افزود: علی رغم همه مشکلاتی که دشمن برای ما ایجاد کرده و می کند، مردم سلحشور ایران اسلامی لحظه ای از بیعت خود با آرمانهای انقلاب کوتاه نمی آیند.
 
حسین فلاح با اشاره به ایثار و فداکاری همه اقشار جامعه در به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی گفت: جامعه امروز ما برای عبور از بحران اقتصادی به همان روحیات آغاز انقلاب و 8 سال دفاع مقدس نیاز دارد.
 
رئیس ستاد بزرگداشت ایام‌الله دهه فجر استان هم از تشکیل 24 کمیته در شهرستان میبد در ایام‌الله دهه فجر در شهرستان میبد خبرداد و گفت: این کمیته‌ها ظرف 3 روز باید شاخص‌ترین برنامه‌های خود را به ستاد دهه فجر اعلام کنند.
 
وی تصریح داشت: کمیته قرآن، نظارت و ارزیابی، پشتیبانی و تبلیغات،ایثارگران، بسیج و تشکل های مردمی، اصناف، مساجد، دانشجویان، فرهنگیان، زنان، حوزه فرهنگی و هنری،جوانان و ورزش،ارتباطات و رسانه، جهاد و امور عشایر و امنیتی از جمله کمیته های اصلی بزرگداشت ستاد دهه فجر هستند. 
 
رئیس ستاد دهه فجر استان با تاکید بر تبیین اهداف انقلاب برای نسل جدید و جوان امروزی اضافه کرد: برنامه های دهه فجر باید با محوریت مردم به ویژه حضور جوانان برنامه ریزی و اجرا شود. 
 
حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی در ادامه مردمی بودن را از ویژگی‌های مهم انقلاب اسلامی خواند و افزود: حفظ انقلاب به‌عنوان ایدئولوژی و عقیده‌ای که حضرت امام آن را برای مردم تبیین کرده است باید اولویت نخست همه ما باشد.
 
وی با اشاره به برخی مسائل و مشکلات در جامعه تصریح کرد: اگرچه مسائل و مشکلات در کشور وجود دارد اما بیشتر این مشکلات را دشمنان ایجاد می‌کنند که باید در مقابل توطئه‌های دشمنان هوشیار بود.
 
رئیس ستاد دهه فجر استان گفت: مردم فهیم و همیشه درصحنه ما در ایام‌الله دهه فجر مثل همیشه با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن که یک روز ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی است بار دیگر به دشمنان نه خواهند گفت و دوستان انقلاب و روح امام و شهدا را شاد خواهند کرد.
 
آذین‌بندی سطح شهر و ادارات و نهادها در ایام‌الله دهه فجر از دیگر بحث‌های این جلسه بود.
 
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.