Skip to Content

با دستور وزیر صنعت معدن و تجارت؛


فرماندار میبد از اختصاص مبلغ 2 میلیارد تومان برای ساماندهی و اجرای راههای معدنی شهرستان میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح فرماندارمیبد پس از افتتاح واحد تولیدی یاس کیسه میبد واقع در شهرک صنعتی جهان‌آباد از هماهنگی دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی نماینده مردم میبد و تفت در مجلس شورای اسلامی برای حضور وزیر در این مراسم و همچنین از همکاری آقای ضیایی و مجموعه این واحد قدردانی کرد.

نکته حائز اهمیت در این مراسم پی گیری و تلاش مجدانه فرماندارمیبد برای اخذ دستور وزیر بود که محقق شد.

فلاح توانست در گیرودار این مراسم دستور صریح شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت را به مبلغ 2 میلیارد تومان برای ساماندهی و اجرای راه‌های معدنی بگیرد.

فرماندارمیبد همچنین تأمین یک دستگاه تراکتور برای انجام امور عمرانی اردوگاه آیت‌الله خامنه‌ای بنستان و 50 میلیون تومان برای امر ورزش را از وزیر گرفت.

فلاح بابیان اینکه این سفر وزیر به شهرستان میبد سفر بابرکتی بود گفت: در این سفر تعدادی از صاحبان صنایع درخواست‌ها و مشکلات خودشان را تسلیم وزیر کردند که امیدواریم با پی گیری‌هایی که در آینده خواهد شد همه این درخواست‌ها محقق شود.

در این سفر خانم انسیه فلاح عضو شورای اسلامی شهرستان میبد هم درخواست حمایت از صنعت زیلو و کار بافی بانوان را از وزیر داشت که فرصتی برای رونق این صنایع در شهرستان را می‌تواند فراهم کند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.