Skip to Content

با پیگیری آیت الله اعرافی و فرماندار میبد؛

2 مدرسه 6 کلاسه با اعتبار بنیاد برکت در شهرستان میبد احداث می شود


با پیگبری آیت الله اعرافی و فرماندار میبد برای نخستین بار 2 باب مدرسه 6 کلاسه با اعتبار بنیاد برکت در شهرستان میبد احداث می شود.

به گزارش میبد خبر، با پیگبری آیت الله اعرافی و فرماندار میبد برای نخستین بار 2 باب مدرسه 6 کلاسه برکت با اعتبار بنیاد برکت در شهرستان میبد در روستای حسن آباد و شهر ندوشن ساخته می شود.

ساخت این مدارس با زیربنای هزار و 600 مترمربع و اعتبار 20 میلیارد ریال بوده که در در کوتاه‌ترین زمان احداث می‌شود. مناقصه عمومی شناسایی پیمانکار برای احداث این دو باب مدرسه توسط سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد در حال برگزاری می باشد.

بنیاد برکت در راستای رهنمود مقام معظم رهبری در 20 آذر ماه سال 1386 از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاسیس شد تا به عنوان مجموعه‌ای برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و انجام امور عام‌المنفعه، در مناطق محروم و کمتر توسعه‌ یافته فعالیت کند و مدرسه‌‌ سازی یکی از محوری ‌ترین و مهم ‌ترین فعالیت‌های این بنیاد است که در راستای منویات مقام معظم رهبری در روستاها و مناطق محروم کشور انجام می‌‌شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.