2 مدرسه 6 کلاسه با اعتبار بنیاد برکت در شهرستان میبد احداث می شود - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

با پیگیری آیت الله اعرافی و فرماندار میبد؛


با پیگبری آیت الله اعرافی و فرماندار میبد برای نخستین بار 2 باب مدرسه 6 کلاسه با اعتبار بنیاد برکت در شهرستان میبد احداث می شود.

به گزارش میبد خبر، با پیگبری آیت الله اعرافی و فرماندار میبد برای نخستین بار 2 باب مدرسه 6 کلاسه برکت با اعتبار بنیاد برکت در شهرستان میبد در روستای حسن آباد و شهر ندوشن ساخته می شود.

ساخت این مدارس با زیربنای هزار و 600 مترمربع و اعتبار 20 میلیارد ریال بوده که در در کوتاه‌ترین زمان احداث می‌شود. مناقصه عمومی شناسایی پیمانکار برای احداث این دو باب مدرسه توسط سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس یزد در حال برگزاری می باشد.

بنیاد برکت در راستای رهنمود مقام معظم رهبری در 20 آذر ماه سال 1386 از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) تاسیس شد تا به عنوان مجموعه‌ای برای توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی و انجام امور عام‌المنفعه، در مناطق محروم و کمتر توسعه‌ یافته فعالیت کند و مدرسه‌‌ سازی یکی از محوری ‌ترین و مهم ‌ترین فعالیت‌های این بنیاد است که در راستای منویات مقام معظم رهبری در روستاها و مناطق محروم کشور انجام می‌‌شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.