Skip to Content

روابط عمومی سازمان خصوصی سازی:

19اسفند؛مزایده مجدد پرسپولیس واستقلال/استقلال مشتری ندارد اما پرسپولیس دو مشتری دارد


مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با قیمت پایه ۲۹۰ میلیارد تومان و به صورت 25 درصد نقد و بقیه اقساط 4 ساله در روز 19 اسفند برگزار خواهد شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، مزایده واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با همان قیمت پایه 290 میلیارد تومان برای هر باشگاه، با شرایط 25 درصد حصه (سهم) نقد و بقیه به صورت اقساط 4 ساله (8 قسط مساوی 6 ماهه) در روز سه شنبه 19 اسفند برگزار خواهد شد.


آگهی واگذاری این دو باشگاه نیز قرار است، در روزهای یکشنبه (3 و 10 اسفند) در روزنامه های ایران، جام جم، اعتماد، دنیای اقتصاد، خبر ورزشی و تهران تایمز منتشر شود و آخرین مهلت شرکت در این مزایده نیز روز دوشنبه 18 اسفند تعیین شده است که متقاضیان می توانند با مراجعه به سازمان خصوصی سازی و ارائه مدارک و پیشنهادات لازم، در این واگذاری اعلام حضور کنند.

 

گودرزی:
باشگاه استقلال مشتری نداشته اما پرسپولیس دو مشتری دارد/ ما هم نگران وضعیت این دو باشگاه هستیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: برای خرید باشگاه استقلال کسی جلو نیامده اما برای خرید باشگاه پرسپولیس یکی دو مشتری وجود داشته است.محمود گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیت خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: ما هم مثل هواداران نگران وضعیت استقلال و پرسپولیس هستیم اما وقتی مشتری برای خرید این دو باشگاه نمی‌آید ما چه کار کنیم؟!

 

وی با خطاب قرار دادن خبرنگار خبرگزاری فارس ادامه داد: اگر شما مشتری داری به ما معرفی کن تا ما همین فردا پرسپولیس و استقلال را واگذار کنیم!

 

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا هرچه زودتر تکلیف دو باشگاه استقلال و پرسپولیس مشخص شود هرچند که برای خرید باشگاه استقلال تا به حال هیچ مشتری پا پیش نگذاشته اما برای پرسپولیس یکی دو مشتری برای مذاکره جلو آمدند اما ما به دنبال این هستیم تا استقلال و پرسپولیس را به متقاضیان واجدالشرایط واگذار کنیم تا این دو باشگاه از این وضعیت خلاص شوند.

انتهای پیام/ع
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 3.0 stars out of 5.