Skip to Content

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد:


مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میبد از ایجاد 158 پایگاه برای جمع آوری کمک‌های مردمی میبد در جشن نیکوکاری خبر داد.

حسین زین الدینی مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، در خصوص تمهیدات در نظر گرفته شده برای جشن نیکوکاری بیان داشت: همزمان با سراسر کشورجشن احسان و نیکوکاری با شعار «عیدی برای همه» در روزهای چهارشنبه 15 اسفندماه در سطح مدارس، پنج شنبه 16 اسفند ماه در پایگاه های نیکوکاری سطح شهر و جمعه 17 اسفند ماه در محل مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار خواهد شد.

وی افزود: در آستانه سال جدید، تلاش برای فراهم کردن فضا در راستای جمع آوری کمکهای مردمی برای محرومین، از جمله اهداف مهم کمیته امداد حضرت امام(ره) می باشد و به همین منظور برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی وغیرنقدی مردم 158 پایگاه درسطح شهرستان میبد ایجاد شده است.

زین الدینی با بیان اینکه یک هزار و 635 خانوار در قالب 3 هزار و 175 نفر مددجوی کمیته امداد شهرستان میبد می باشند، گفت: کمک‌های نقدی وغیرنقدی مردم در سطح شهر با همکاری مساجد و ناحیه مقاومت بسیج جمع آوری وتوسط کمیته امداد به نیازمندان تحویل می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان میبد تصریح داشت: این پایگاه در سطح مدارس، مساجد، معابر، میادین و میعادگاه نماز جمعه در برگزاری جشن نیکوکاری امسال مشارکت داشته و آماده دریافت کمکهای مردمی هستند.

زین‌الدینی خاطرنشان کرد: مردم نوع دوست و نیک‌اندیش مردم در سال گذشته 1 میلیارد و 538 میلیون و 986 هزار ریال در جشنواره احسان و نیکوکاری در قالب کمک های جنسی و نقدی به نیازمندان کمک کرده‌اند و همچنین مبلغ 334 میلیون و 799 هزار و 500 ریال نیز توسط دانش آموزان به این جشن اهدا شد.

وی در پایان با دعوت مردم به این امر خداپسندانه عنوان کرد: ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی و مشارکت پذیری در بین دانش آموزان، کمک به دانش آموزان نیازمند مدارس در تهییه مایحتاج نوروزی و تحصیلی، پیشگیری و کاهش آسیب ها، ترویج فرهنگ احسان و انفاق در سنین پایین و برقراری عدالت اجتماعی و رفع تبعیض و کاهش فاصله طبقاتی از اهداف جشن نیکوکاری در سطح مدارس شهرستان می باشد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.