Skip to Content

هشداری برای بانوان میبدی؛


از 250 آرایشگر زنانه در شهرستان میبد فقط 92 آرایشگر دارای پروانه فعالیت هستند.

به گزارش میبد خبر، معاون فرماندار میبد پیش از ظهر امروز در جمع آرایشگران زنانه این شهرستان بابیان اینکه از 250 آرایشگر زنانه در شهرستان میبد فقط 92 آرایشگر دارای پروانه فعالیت هستند، گفت: برای نظارت هرچه بهتر به فعالیت این صنف، چهارشنبه پیش رو انتخابات اتحادیه صنف آرایشگران زنانه در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

علیرضا ابوالحسنی بر تعامل تنگاتنگ آرایشگران زنانه با اداره صمت و اتاق اصناف تأکید کرد و گفت: اتحادیه صنف آرایشگران زنانه با پروانه و در چارچوب قانون کار کنند و انتظار داریم اگر واحدی تخلف دارد دیگر واحدها با متخلف برخورد کنند.

وی تصریح کرد: کسانی که در این حیطه فعالیت دارند باید با برگزاری دوره‌های آموزشی، سطح توان و عملکرد خود را ارتقاء دهند.

توجه به بهداشت فردی و عمومی، استفاده از وسایل و تجهیزات باکیفیت، استفاده از لوازم‌آرایش باکیفیت، تکریم ارباب‌رجوع، وجدان کاری و احساس مسئولیت، فعالیت با پروانه و در چارچوب قانون از تأکیدات معاون فرماندارمیبد به آرایشگران زنانه بود.

رئیس اداره صمت میبد هم در جمع آرایشگران زنانه از تفکیک اتحادیه صنف آرایشگران زنانه از مردانه باهدف بهبود روند کاری در میبد خبر داد.

حجت‌الله خلیلی گفت: بر اساس الگوی سازمان صمت و به علت افزایش فعالیت آرایشگران زنانه، کمسیون نظارت بر اتحادیه‌های صنفی شهرستان میبد و استان مصوب کرد این اتحادیه از اتحادیه صنف آرایشگران مردانه جدا شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.