Skip to Content

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات یزد:

15 موکب اربعین استان یزد روزانه از 30 هزار زائر پذیرایی می‌کنند


مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد گفت: 15 موکب اربعین استان یزد روزانه از 30 هزار زائر پذیرایی می‌کنند.

به گزارش میبد خبر، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان یزد با اشاره به مأموریت استان یزد در ایام اربعین اظهار داشت: آنچه از طرف ستاد مرکزی اربعین به این استان محول شده برپایی موکب خدمت‌رسانی در عراق است و همه امکانات استان باید در این جهت متمرکز شود.

محمدرضا جعفرخرمی افزود: 15 موکب توسط استان دایر شده که به زائران خدمات رفاهی، بهداشتی، تغذیه و اسکان ارائه شود.

وی با بیان اینکه موکب اربعین استان یزد روزانه از 30 هزار نفر زائر پذیرایی می‌کند، اذعان کرد: این موکب‌ها از 10 تا 25 ماه صفر آماده خدمات‌رسانی به زائران هستند.

جعفرخرمی با اشاره به اینکه در سال گذشته موکب اربعین استان یزد روزانه از 25 هزار نفر زائر پذیرایی کرد، گفت: استان یزد در سال گذشته و با پیش بینی خدمات مورد نیاز زائرین حسینی در آئین مردمی اربعین نقشی مهم و مؤثر در توسعه ارزش‌های اسلامی و انقلابی ایران معاصر داشته و شهروندان این شهر مقاوم و ولایت مدار در رشد و تعالی سبک و زندگی اسلامی پیشتاز بوده‌اند.

انتهای پیام/ه

یزد آوا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.