Skip to Contentمعاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد از نصب تابلو علایم تا 3 ماه آینده در محورهای روستایی میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، با حضور"فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، "محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی میبد و بخشداری‌های تابعه جلسه هماهنگی علائم و تابلوهای روستایی بر اجرای طرح علائم راهنمایی و رانندگی در مناطق روستایی در فرمانداری برگزار شد.

"فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد از نصب حدود 130 عدد تابلو و علائم در مناطق روستایی سه بخش مرکزی، بفروئیه و ندوشن تا 3 ماه آینده خبر داد و افزود: برای اجرای این طرح اعتباری به مبلغ 20 میلیارد ریال با توجه نیازسنجی پلیس راهور پیش‌بینی‌شده؛ که نوع علائم و تابلوها مشخص و در مرحله آماده‌سازی قرار دارد.

وی گفت: این طرح که در مرحله آماده‌سازی تابلوها قرار دارد پس از بازدید از مکان‌های تعیین‌شده از سوی پلیس راهور و بخشداران، با همکاری دهیاران روستاها انجام شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.