130 تابلو علایم در محورهای روستایی میبد نصب می شود - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Contentمعاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد از نصب تابلو علایم تا 3 ماه آینده در محورهای روستایی میبد خبر داد.

به گزارش میبد خبر، با حضور"فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، "محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی میبد و بخشداری‌های تابعه جلسه هماهنگی علائم و تابلوهای روستایی بر اجرای طرح علائم راهنمایی و رانندگی در مناطق روستایی در فرمانداری برگزار شد.

"فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد از نصب حدود 130 عدد تابلو و علائم در مناطق روستایی سه بخش مرکزی، بفروئیه و ندوشن تا 3 ماه آینده خبر داد و افزود: برای اجرای این طرح اعتباری به مبلغ 20 میلیارد ریال با توجه نیازسنجی پلیس راهور پیش‌بینی‌شده؛ که نوع علائم و تابلوها مشخص و در مرحله آماده‌سازی قرار دارد.

وی گفت: این طرح که در مرحله آماده‌سازی تابلوها قرار دارد پس از بازدید از مکان‌های تعیین‌شده از سوی پلیس راهور و بخشداران، با همکاری دهیاران روستاها انجام شود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.