11 محکوم مالی در میبد چشم به راه کمک های مردمی هستند/ جمع آوری بیش از 850 میلیون ریال در جشن گلریزان میبد+ تصاویر - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

مدیرعامل ستاد دیه استان یزد:


مدیرعامل ستاد دیه استان یزد از محکومیت مالی غیر عمد 11 زندانی در میبد خبر داد و گفت: به لطف خداوند و با کمک خیرین تعدادی از این افراد در جشن گلریزان امسال به آغوش خانواده باز خواهند گشت.

به گزارش میبد خبر، هفتمین جشن گلریزان در فرمانداری میبد با حضور مسئولان و خیرین برگزار شد تا با جمع‌آوری کمک‌های نقدی زمینه آزادی تعدادی از زندانیان فراهم شود.

اسلام افشون مدیرعامل ستاد دیه استان یزد در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار میبد خبر در رابطه با محکومین مالی شهرستان میبد بیان داشت: در شهرستان میبد 11 محکوم مالی داریم که برای آزادی آنها مبلغی حدود 5 میلیارد و 600 میلیون تومان نیاز است که زمینه آزادی این افراد فراهم شود.

وی افزود: در جشن گلریزانی که به همین مناسبت در فرمانداری میبد برگزار شد به همت خیرین میبدی مبلغی بالغ بر 88 میلیون تومان جمع آوری شد که این مبلغ جهت آزادی زندانیان و محکومین مالی شهرستان هزینه می شود. در این راستا از شاکیان نیز درخواست داریم به هر میزان که می توانند گذشت داشته تا ما بتوانیم زمینه آزادی افراد بیشتری را فراهم کنیم.

مدیرعامل ستاددیه استان گفت: درسال گذشته نیز به همت خیرین میبدی یک محکوم مالی با مبلغ 100 میلیون تومان از زندان آزاد شد.

افشون در ادامه ابراز داشت: خیرین محترم بدانند که پایان کار جشن گلریزان نیست و آنها می توانند جهت کمک به محکومین مالی شهرستان با ستاد دیه استان همکاری داشته و زمینه بازگشت زندانیان جرایم غیر عمد را به آغوش خانواده فراهم کنند.

وی فرهنگ سازی اصل مهم در پیشگیری از بروز حوادث دانست و تصریح داشت: رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، تعیین مهریه های معقول، استفاده درست از چک و جلوگیری از سوء استفاده ها در این زمینه و ممانعت والدین در استفاده از وسایط نقلیه توسط فرزندانی که به سن قانونی نرسیده اند از جمله مواردی است که می توان این گونه آسیب ها و تبعات آن را کاهش داد.

افشوت در پایان با تاکید بر ضرورت آزادسازی زندانیان نیازمند و محکومین غیرعمد گفت: مقدار پولی که در جشن گلریزان جمع می‌شود تنها برای محکومین مالی جرایم غیرعمد و کسانی که سابقه کیفری نیز نداشته باشند پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.