Skip to Content

حجت الاسلام پناهیان:

"یتیم خانه ایران" رنجهایی که کشورمان کشیده را به تصویر در آورده است/فیلم بادیگارد بهترین فیلم سالهای اخیر


حجت الاسلام پناهیان در مورد فیلم "یتیم خانه ایران" اظهار داشت: این فیلم واقعا مسئله بسیار مهم تاریخی و سیاسی عمیق ایرانیان را به تصویر کشیده است که ما میتوانیم با این فیلم از تاریخ حیات ایران و رنجهایی که کشیده مطلع شویم.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از دانا:حجت الاسلام پناهیان ر مورد فیلم "یتیم خانه ایران" گفت: این فیلم واقعا مسئله بسیار مهمی از تاریخ و مسائل سیاسی ایرانیان را به تصویر کشیده است.

 

پناهیان تاکید کرد: ما میتوانیم با این فیلم از  تاریخ حیات ایران و رنجهایی که کشیده مطلع شویم.


وی اظهار داشت: بعید می دانم این فیلم در جهانی که  صهیونیستها در آن حکومت می کنند مورد استقبال قرار گیرد و طبیعتا اسکار هم اینگونه فیلم ها را تحویل نمی گیرد.


پناهیان در مورد بهترین فیلم های اکران شده در سال‌های اخیر گفت: به نظر بنده فیلم بادیگارد بهترین فیلم سالهای اخیر بوده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.