Skip to Content


"میبدخبر" هدیه شهردار را به تامین سنگ قبر شهدای گمنام پارک بهاران اختصاص داد


خبرنگار سایت خبری "میبدخبر" ضمن تشکر از شهرداری میبد جهت برپایی این مراسم، هدیه دریافتی خود را – هر خبرنگار مبلغ 100 هزار تومان - برای تامین سنگ قبر شهدای گمنام میبد اختصاص داد.

به گزارش "میبدخبر"؛ در جریان ضیافتی که شهرداری میبد برای اصحاب رسانه برپا کرد، از خبرنگاران سایت‌ها و نشریات شهرستان میبد و تعدادی از خبرنگاران یزد با اهداء مبلغی وجه نقد و لوح سپاس تقدیر شد.
حال باتوجه به اینکه بیش از 9 ماه از خاکسپاری پیکر مطهر شهدای گمنام در پارک بهاران میبد می گذرد ولی متاسفانه مسئولین امر هیچگونه اقدامی ولو به رسم میهمان نوازی از آنان نداشته اند و تاکنون حتی سنگ قبر نیز برای گلزار آنها تدارک دیده نشده است، خبرنگار سایت خبری "میبدخبر" ضمن تشکر از شهرداری میبد جهت برپایی این مراسم ، هدیه دریافتی خود را – هر خبرنگار مبلغ 100 هزار تومان - برای تامین سنگ قبر شهدای گمنام میبد اختصاص داد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.