Skip to Content

بمناسبت اولین سالگرد شهادت یک مدافع حرم و طلبه شهید؛

"میبدخبر" مسابقه کتابخوانی برگزار می کند


به مناسبت 26بهمن ماه -اولین سالگرد شهادت محمدهادی ذوالفقاری- گروه فرهنگی این سایت درنظر دارد از کتاب زندگینامه و خاطرات این بسیجی مدافع حرم و طلبه شهید با عنوان "پسرک فلافل فروش" مسابقه کتابخوانی برگزار کند.

به گزارش گروه فرهنگی پایگاه خبری "میبدخبر"، علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند کتاب 160 صفحه ای "پسرک فلافل فروش" را از فروشگاه محصولات فرهنگی عقیق میبد واقع در ابتدای خیابان سلمان فارسی از سمت پارک فلسطین (روبروی حوزه علمیه خواهران) با تخفیف تهیه کنند.

برگزاری این مسابقه دهه سوم اسفند خواهد بود که متعاقبا زمان دقیق آن بهمراه مکان آزمون و جوایز آن از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

قابل ذکر است، طلبه‌ی بسیجی «محمدهادی ذوالفقاری» که از چهار سال پیش فراگیری دروس حوزوی را در حوزه نجف آغاز کرد و پس از بروز تحولات عراق و بسیج نیروهای مردمی برای دفاع از عتبات عالیات به ویژه سامرا و حرمین عسگریین، به عضویت سازمان بدر عراق درآمد، روز یک شنبه 26 بهمن ماه93، در منطقه مکیشفیه واقع در محور سامراء با آتش مزدوران سعودی و پیروان اسلام آمریکایی، بال در بال ملائک گشود.

.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.