Skip to Content

تاریخچه جشنواره فیلم کودک؛


غلامرضا رمضانی برای فیلم "فرار از قلعه رودخان" ،پروانه زرین بهترین کارگردانی را دریافت کرد.

به گزارش میبد خبر، در بیست و هشتمین جشنواره فیلم کودک و نوجوان،سیزده داور کودک و نوجوان از میان شرکت کنندگان خارجی نیز حضور داشتند غلامرضا رمضانی برای فیلم "فرار از قلعه رودخان" ،پروانه زرین بهترین کارگردانی را دریافت کرد.

"فرار از قلعه رودخان" داستان دانش آموزانی از شهرستان میبد است که همراه معلم خود به اردوی شمال رفته اند و معلم که به آنها قول دریا داده است، به دلایلی به قول خود عمل نمی کند و تعدادی از دانش آموزان تصمیم می گیرند از قلعه رودخان برای رفتن به دریا فرار کنند که در میانه راه به افراد خلافکار برخورد می کنند و داستان ادامه پیدا می کند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.