Skip to Content


“مهمون ناخونده” برنده بخش پویانمایی مدرسه عشق شد/ کسب پنج مقام از سوی هنرمندان بسیجی استان


 به گزارش خبرنگار جوان- یزد، در آیین اختتامیه جشنواره مدرسه عشق، یک انیمیشن (پویانمایی) یزدی حائز رتبه برتر شد. نویسنده میبدی این پویا نمایی با اعلام این خبر افزود:  پویانمایی " مهمون ناخونده" با موضوع آسیب های شبکه های ماهواره ای از میان ۱۵۵ اثر حاضر در بخش پویانمایی و بازی های رایانه ای در جشنواره مدرسه عشق، توانست بدون رقیب ظاهر شده و مقام اول را به دست آورد. گفتنی است در این مراسم که چهارشنبه شب گذشته در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار و همزمان از شبکه افق پخش شد؛هیئت داوران هیچ اثر دیگری را شایسته دریافت مقام های دوم و سوم تشخیص نداد. سیدجواد امامی خاطر نشان کرد: این اثر به کارگردانی عبدالامیر سبیعی و نویسندگی حقیر، در سال ۹۳ و بهار ۹۴  در استودیوی شرکت پاز انیمیشن تولید شد. همچنین قسمت اول مهمون ناخونده توانست در جشنواره سال گذشته عمار( جشنواره پنجم)، دیپلم افتخار جشنواره را به دست آورد. مدیر مرکز هنرهای رقومی (دیجیتال) بسیج استان یزد اضافه کرد: دبیر بخش پویانمایی جشنواره  آقای حامد جعفری؛ تهیه کننده پویانمایی موفق و پر فروش شاهزاده روم بود و هیئت داوران مجربی داوری را برعهده داشته اند. وی افزود: این اثر ۱۲ دقیقه ای به سفارش معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه الغدیر استان یزد و به مدت شش ماه تولید شده است و ضمن استفاده از معماری و لهجه شیرین یزدی، جذابیت های ظاهری و محتوایی مناسبی دارد. ناگفته نماند چهارمین دوره جشنواره مدرسه عشق، مربوط به تولیدات هنری پایگاه های بسیج کشور بوده و در جشنواره امسال در شش بخش مختلف، ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که در این میان، استان یزد با ارسال هفت صد اثر از نظر کمی، مقام سوم را کسب کرد. همچنین لیست برندگان استان یزد به شرح ذیل می باشد: مقام اول پویانمایی – عبدالامیر سبیعی (کارگردان) مقام اول کاریکاتور- مجتبی حیدرپناه مقام دوم مستندسازی- محمد رضا دهستانی مقام سوم نشر(کتاب)- محمد علی همتی مقام سوم سرود- ابوالفضل کرمانی نسب این در حالی است که مرکز هنرهای رقومی بسیج استان یزد در جشنواره امسال فیلم عمار، با پویانمایی " دو نفر بر فراز یک منبر" موفق به دریافت فانوس زرین جشنواره شده بود. سایت گروه سازنده انیمیشن مهمون ناخونده: www.pazanimition.com

 به گزارش خبرنگار جوان- یزد، در آیین اختتامیه جشنواره مدرسه عشق، یک انیمیشن (پویانمایی) یزدی حائز رتبه برتر شد.

نویسنده میبدی این پویا نمایی با اعلام این خبر افزود:  پویانمایی " مهمون ناخونده" با موضوع آسیب های شبکه های ماهواره ای از میان ۱۵۵ اثر حاضر در بخش پویانمایی و بازی های رایانه ای در جشنواره مدرسه عشق، توانست بدون رقیب ظاهر شده و مقام اول را به دست آورد.

گفتنی است در این مراسم که چهارشنبه شب گذشته در تالار سوره حوزه هنری تهران برگزار و همزمان از شبکه افق پخش شد؛هیئت داوران هیچ اثر دیگری را شایسته دریافت مقام های دوم و سوم تشخیص نداد.

سیدجواد امامی خاطر نشان کرد: این اثر به کارگردانی عبدالامیر سبیعی و نویسندگی حقیر، در سال ۹۳ و بهار ۹۴  در استودیوی شرکت پاز انیمیشن تولید شد. همچنین قسمت اول مهمون ناخونده توانست در جشنواره سال گذشته عمار( جشنواره پنجم)، دیپلم افتخار جشنواره را به دست آورد.

مدیر مرکز هنرهای رقومی (دیجیتال) بسیج استان یزد اضافه کرد: دبیر بخش پویانمایی جشنواره  آقای حامد جعفری؛ تهیه کننده پویانمایی موفق و پر فروش شاهزاده روم بود و هیئت داوران مجربی داوری را برعهده داشته اند.

وی افزود: این اثر ۱۲ دقیقه ای به سفارش معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه الغدیر استان یزد و به مدت شش ماه تولید شده است و ضمن استفاده از معماری و لهجه شیرین یزدی، جذابیت های ظاهری و محتوایی مناسبی دارد.

ناگفته نماند چهارمین دوره جشنواره مدرسه عشق، مربوط به تولیدات هنری پایگاه های بسیج کشور بوده و در جشنواره امسال در شش بخش مختلف، ۱۲ هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که در این میان، استان یزد با ارسال هفت صد اثر از نظر کمی، مقام سوم را کسب کرد. همچنین لیست برندگان استان یزد به شرح ذیل می باشد:

مقام اول پویانمایی – عبدالامیر سبیعی (کارگردان)

مقام اول کاریکاتور- مجتبی حیدرپناه

مقام دوم مستندسازی- محمد رضا دهستانی

مقام سوم نشر(کتاب)- محمد علی همتی

مقام سوم سرود- ابوالفضل کرمانی نسب

این در حالی است که مرکز هنرهای رقومی بسیج استان یزد در جشنواره امسال فیلم عمار، با پویانمایی " دو نفر بر فراز یک منبر" موفق به دریافت فانوس زرین جشنواره شده بود.

سایت گروه سازنده انیمیشن مهمون ناخونده: www.pazanimition.com
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.