Skip to Content

با اعتباری بالغ‌بر ۵۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان؛


فرماندار میبد گفت: در هفته دولت 95 پروژه در حوزه‌های مختلف با اعتباری بالغ‌بر ۵۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان بهره‌برداری می‌شود.

حسین فلاح در گفت و گو با خبرنگار میبد خبر ضمن گرامیداشت هفته دولت و سالروز شهادت دولتمردان رجایی و باهنر بیان داشت: ۹۵ پروژه در حوزه‌های مختلف با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان در هفته دولت درشهرستان میبد افتتاح خواهد شد.

وی از افتتاح ۹۵ پروژه در بخش‌های میراث فرهنگی، آموزشی، عمران شهری وروستایی، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و گازرسانی به روستا‌ها و ورزشی خبرداد وگفت: برای این تعداد پروژه هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی وخیری تامین شده است.

فلاح ادامه داد: ساخت یک باب مدرسه خیری با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان، گازرسانی به روستا‌های علویه، نیوک واشنیز با اعتبار چهار میلیارد تومان در زمینه مرتع و آبخیزداری اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان و در حوزه آبیاری کم فشار دومیلیارد تومان هزینه شده است.

فرماندار میبد افتتاح زمین چمن مصنوعی بفروئیه ندوشن و صدرآباد را از پروژه‌های ورزشی آماده بهره برداری معرفی کرد و گفت: تعداد پروژه‌های سال جاری نسبت به سال گذشته ۲۰ درصد افزایش داشته است و مبلغ پروژه‌ها نسبت سال گذشته یکسان بوده است .

وی در پایان به تشریح برنامه‌های هفته دولت در حوزه‌های فرهنگی و ورزشی پرداخت و افزود: مراسم گرامیداشت شهیدان رجایی و باهنر، غبارروبی گلزار شهدا، تقدیر از مدیران و کارکنان برتر شهرستان، مراسم گرامیداشت روز پزشک با توجه به تقارن با هفته دولت و همایش پیاده‌روی در میبد و ندوشن ازجمله برنامه‌های هفته دولت در شهرستان میبد است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.