Skip to Content

فرمانده انتظامی میبد:


فرمانده انتظامی میبد از توقیف ۹۵ دستگاه وسیله نقلیه مختلف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش میبدخبر، سرهنگ سید محمدطاهر موسوی اظهار داشت: به منظور افزایش آرامش و امنیت عمومی شهروندان در دی‌ماه سال جاری طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با رانندگان خودرو و موتورسواران بی‌قانون در سطح شهرستان میبد اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه این طرح با همکاری کلانتری ها و یگان امداد در خیابان‌های اصلی و پارک‌های شهرستان به اجرا گذاشته شد، افزود: در این راستا ۱۴ دستگاه خودرو و ۸۱ دستگاه موتورسیکلت متخلف به علت نداشتن گواهینامه و مدارک لازم، نداشتن پلاک و مزاحمت برای شهروندان راهی پارکینگ شدند.

موسوی ادامه داد: پلیس مصمم است به صورت جدی و قاطعانه با برهم زنندگان نظم و ترافیک عمومی برخورد کند و اجازه نخواهد داد رانندگان و راکبان خاطی امنیت و آرامش شهروندان را به مخاطره بیندازند.

انتهای پیام/

پایگاه خبری پلیس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.