Skip to Content

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان یزد:


مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان یزد گفت: با مذاکراتی که صورت گرفته نزدیک به ۶ میلیارد ریال اعتبار برای این چهار شهرک و ناحیه صنعتی شهرستان میبد در نظر گرفته شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از مهر، سید مسعود عظیمی امروز در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان میبد در فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: تامین و تکمیل زیرساخت های مورد نیاز واحدهای صنعتی در شهرکها و نواحی صنعتی استان نیازمند توجه ویژه مسئولان و تخصیص اعتبار عمرانی مناسب است.

وی بیان کرد: در حال حاضر در شهرستان میبد چهار شهرک و ناحیه صنعتی ایجاد شده که از این تعداد، شهرک های صنعتی جهان آباد میبد و میبد ۲ و ناحیه صنعتی شمس آباد میبد در حال واگذاری زمین و استقرار سرمایه گذار است.

عظیمی با بیان اینکه یکی از با اهمیت ترین عوامل توسعه صنعتی فراهم کردن زیرساخت های مناسب برای سرمایه گذاران است، عنوان کرد: در راستای پیشبرد اهداف متعالی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، نیازمند توجه به حوزه صنعت و تامین بخشی از منابع مورد نیاز تامین زیرساخت‌ها هستیم.

وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۹۲ درصد از صنایع استان را صنایع کوچک و متوسط تشکیل داده است و ۶۰ درصد اشتغال موجود در این بخش در حوزه صنایع کوچک است که این اعداد نشان دهنده اهمیت این بخش از اقتصاد است که نگاه ویژه مسئولان به شهرکها و نواحی صنعتی را می طلبد.

عظیمی افزود: طی این جلسه با مذاکراتی که صورت گرفته نزدیک به ۶ میلیارد ریال اعتبار برای این چهار شهرک و ناحیه صنعتی شهرستان میبد در نظر گرفته شد.

وی گفت: بخش عمده ای از امکانات زیرساختی شهرکهای صنعتی از محل اعتبارات داخلی شرکت و مبالغ دریافتی برای واگذاری حق انتفاع در شهرکها تامین می شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.