Skip to Contentپس از برگزاري ۱۸ مسابقه در مرحله اول هفتمين دوره از مسابقات فوتسال كارگران ميبد، تكليف شش تيم صعود كننده به مرحله دوم مشخص شد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی اداره کار شهرستان میبد، مرحله اول هفتمين دوره از مسابقات فوتسال کارگران میبد، پس از انجام ۱۸ مسابقه به پایان رسید و تیمهای کاشی كيمياسرام، خيام، مريم، ارچين، باستان و صدراسرام به مرحله دوم این دوره از مسابقات راه یافتند.

ابراهيم زينل پور با بيان اينكه آخرين رقابت هاي مرحله اول اين دوره از مسابقات از ساعت ۱۷ روز گذشته آغاز شد افزود: در آخرین روز از مرحله اول این دوره از مسابقات كه در محل مجموعه فرهنگي، ورزشي و تفريحي كارگران ميبد برگزار شد، دو تيم كاشي احسان و كاشي عمارت به مصاف يكديگر رفتند كه در پايان، تیم کاشی احسان با نتیجه ۴ بر ۳ به پيروزي دست يافت و در دیگر بازی این مرحله، تیم کاشی صدراسرام، با نتيجه ۵ بر ۲ تيم كاشي باستان را بدرقه كرد.

وي در خصوص رقابت هاي مرحله دوم هفتمين دوره از مسابقات فوتسال كارگران ميبد گفت: مرحله دوم اين دوره از مسابقات عصر روز سه شنبه، مورخ نوزدهم ارديبهشت ماه بین تیمهای صعود کننده از مرحله اول از ساعت ۱۸ آغاز و در بازي اول تيم كاشي خيام در مقابل تيم كاشي مريم قرار خواهد گرفت و در بازي دوم نيز تيم كاشي ارچين در مقابل تيم كاشي باستان به ميدان خواهد رفت.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.
تغییر ساعات کار دستگاه های اجرایی در 9 استان برای مدیریت مصرف برق در تابستان