Skip to Content


۴۱ میلیارد ریال به بیمارستان میبد اختصاص یافت


معاون توسعه منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: ۴۱ میلیارد ریال اعتبار برای تامین دارو و تجهیزات و اتمام تاسیسات فاز یک بیمارستان امام جعفرصادق (ع) میبد اختصاص یافت.

به گزارش میبد خبر، دکترمحمدرضا وفائی نسب روز شنبه در حاشیه برگزاری نشستی بررسی مشکلات و مسائل مرتبط با حوزه بهداشت و درمان شهرستان میبد در گفتگو با خبرنگاران افزود: با توجه به چند پروژه نیمه تمام در میبد از جمله توسعه فاز یک بیمارستان امام جعفرصادق (ع، طی قراردادی مقرر شد که دانشگاه تا سقف ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تامین بودجه تاسیسات آن اختصاص دهد تا به زودی با تکمیل شدن تاسیسات، بقیه مراحل فاز یک نیز انجام شود.

وی همچنین به تامین اعتبار برای بدهی های بیمارستان در زمینه دارو و تجهیزات حدود یک میلیارد و ۶۰۰ تومان و نیز پرداخت یک ماه کارانه پرسنل بیمارستان نیز از سوی دانشگاه علوم پزشکی یزد اشاره کرد تا با دلگرمی بیشتری به بیماران ارائه خدمات شود.

معاون توسعه منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تصریح کرد: طی بازدیدی که از بیمارستان میبد شد بیماران از نحوه ارائه خدمات در بیمارستان رضایت داشتند و امید است بتوانیم کمک کنیم تا با همکاری در کسب رضایت بیشتر بیماران این بیمارستان که کیفیت مطلوب و خوبی دارد، تلاش شود.

بیمارستان امام جعفر صادق (ع) شهرستان میبد در سال ۱۳۶۸ مراحل ساخت آن با همت خیرین میرزا محمد صادقیان و حاج سید حسین میردهقان (کرباسی) در زمینی به مساحت ۱۱۰ هزار مترمربع و زیربنائی حدود ۱۲ هزار مترمربع شروع و با همکاری دانشگاه شهید صدوقی یزد (در رابطه با تجهیزات زیربنائی) تکمیل و در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۸۰ افتتاح شد.

انتهای پیام/

ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.