Skip to Contentبا توجه به صنعتی بودن این منطقه ۳۵ درصد گاز مصرفی استان در بخش صنعت مربوط به این شهرستان است که این امر بیانگر اهمیت این بخش در یزد است.

به گزارش میبد خبر، علی اکبر میدان شاهی روز سه شنبه در مراسم معارفه رئیس اداره گاز میبد افزود: با توجه به صنعتی بودن این منطقه ۳۵ درصد گاز مصرفی استان در بخش صنعت مربوط به این شهرستان است که این امر بیانگر اهمیت این بخش در یزد است.

وی تصریح کرد: زیرساخت های خوبی برای توسعه بخش صنعت در استان فراهم است، سال ۹۸ و سال آینده این شرکت صنعتگران بیشتری را با هدف توسعه و رونق تولید پوشش می دهد.

مدیرعامل شرکت گاز یزد یادآور شد: در بخش خانگی مصرف بهینه گاز مد نظر است و با برگزاری کلاس های آموزشی این موضوع دنبال و مصرف بهینه در بخش صنعت هم با مطالعه و پژوهش پیگیری می شود تا این نعمت خدادادی برای نسل های آینده هم حفظ شود.

وی در ادامه از فروش گاز سال گذشته به عنوان یک رکورد در یزد یاد کرد و اظهار داشت: با توجه به انتقال گاز از مسیر سه استان به یزد، خطوط تغذیه گاز قابلیت استمرار و تامین گاز را دارد که تاکنون به ندرت شاهد قطعی گاز به خصوص در بخش صنعتی بودیم.

وی با قدردانی از زحمات حمید رضا نعمت اللهی، مهدی دهقانی را به عنوان رئیس اداره گاز میبد معرفی کرد.
همچنین فرماندار میبد با قدردانی از مسئولان شرکت گاز استان یزد اظهار امیدواری کرد که با وجود ۲ شهرک صنعتی در این شهرستان تقویت مراکز گاز همچنان مورد عنایت است و همکاری لازم با مراکز صنعتی وجود داشته باشد.

حسین فلاح افزود: رونق بخش صنعت در میبد وضعیت مطلوبی دارد که در سایه آن مراکز صنعتی نسبت به عمل به تعهدات خود در مقابل شرکت گاز عنایت خواهند داشت.

وی همچنین به لزوم استفاده از یارانه در بخش صنعت، عدم افزایش تعرفه گاز برای نانوایان، تعامل با صنعتگران و… را مورد تاکید قرار داد.

انتهای پیام/

ایرنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.