Skip to Content

در روز نخست کنکور سراسری 97؛

۲۴۰ داوطلب میبدی برای ورود به دانشگاه به رقابت پرداختند+ تصاویر


صبح امروز همزمان با سراسر کشور ۲۴۰ نفر از دانش آموزان میبدی در گروه‌های آزمایشی ریاضی، فنی وعلوم انسانی در آزمون سراسری ۹۷ به رقابت پرداختند.

به گزارش میبد خبر، صبح امروز ۷ تیرماه ۲۴۰ نفر از دانش آموزان میبد در رشته‌های ریاضی و فنی و علوم انسانی در کنکور سراسری  ۹۷  بزرگ ترین ماراتن علمی کشور شرکت کردند. این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی میبد برگزار شد.

تعداد داوطلبان گروه علوم ریاضی وفنی ۱۰۱ نفر، ۸۰ مرد و ۲۱ زن وتعداد داوطلبان گروه علوم انسانی ۲۳۹ نفر، ۶۲ مرد و ۱۱۷ زن می‌باشد.

در نوبت بعد از ظهر داوطلبان گروه آزمایشی هنر با تعداد ۲۹ نفر متشکل از ۳ مرد و ۲۶ زن به رقابت می‌پردازند. 

گفتنی است؛ در گروه علوم انسانی مسن‌ترین داوطلب مردبا ۵۲ سال ومسن‌ترین داوطلب زن با ۴۴ سال سن درآزمون سراسری ۹۷ شرکت کرده بودند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.