Skip to Content


یک نوجوان دیگر در میبد ضربه مغزی شد!


یک نوجوان 16 ساله هنگام موتورسواری ناگهان از خیابان خارج شده و به تیربرق برخورد می کند و دچار آسیب به سر و ضربه مغزی می شود.

به گزارش "میبدخبر"، عصر روز گذشته یک نوجوان 16 ساله راکب موتورسیکلت در خیابان فجر بیده ناگهان از جاده منحرف شده و پس از خارج شدن به تیربرق برخورد می کند و دچار آسیب به سر و ضربه مغزی می شود.

این مصدوم از ناحیه دستها، پاها و سر آسیب دیده است و توسط اورژانس 115 به بیمارستان امام صادق(ع) منتقل می شود.

قابل ذکر است متاسفانه در شهرستان میبد بدلیل عدم رعایت قوانین رانندگی و نیز عدم نظارت کافی بر موتورسواران و برخورد با متخلفین، همچنان آمار تلفات ناشی از راکبان موتورسیکلت بالا می باشد و هر روز شاهد آسیبهای جانی و مالی جوانان و نوجوانان شهرمان هستیم.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.