Skip to Content

بدست پرسنل اورژانس 115 میبد،

یک دختر نوجوان میبدی پس از خفگی در آب از مرگ نجات یافت!


پس از آنکه دخترخانم نوجوان ۱۵ساله ای در استخر مهر میبد دچار خفگی شد، شاهدان حادثه با اورژانس 115تماس گرفته و درخواست کمک می کنند؛ اکیپ عملیاتی اورژانس...

به گزارش "میبدخبر" مقارن ساعت ۱۷ روز گذشته –جمعه- دخترخانم نوجوان ۱۵ساله ای در استخر مهر میبد دچار خفگی شد. شاهدان این حادثه، بلافاصله پس از این اتفاق، با بیرون کشیدن دختر نوجوان با اورژانس 115تماس گرفته و درخواست کمک می کنند.

رشیدی مسئول اورژانس 115 میبد در گفتگو با خبرنگار "میبدخبر" بیان داشت: بلافاصله پس از تماس، اکیپ عملیاتی اورژانس مرکز به محل حادثه اعزام می شود و با رسیدگی بموقع تیم امدادی به محل حادثه و انجام عملیات احیای قلبی ریوی خوشبختانه علایم حیاتی بیمار باز می گردد و پس از اقدامات پیش بیمارستانی لازم، بیمار به بیمارستان امام جعفرصادق(ع) میبد منتقل می شود.

وی افزود: این نوجوان 15ساله اکنون در بخش مراقبتهای ویژه، با شرایط رو به بهبود و هوشیاری کامل تحت مراقبت است.

 
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.