Skip to Content

در هفتمین روز درگذشت قربانی حادثه ترافیکی؛

یک جوان20 ساله دیگر ضربه مغزی شد و به کما رفت!


عصر امروز پنجشنبه یک جوان 20 ساله میبدی بدنبال تصادف موتور با تیربرق ضربه مغزی شد و پس از انتقال به بیمارستان میبد، بدلیل وخامت حال وی به بیمارستان یزد اعزام شد.

به گزارش "میبدخبر"، این جوان ابوالفضل پورغلامی  از اهالی محله علی آّباد میبد، ساعت 14 امروز هنگام موتورسواری پس از اینکه خودرویی تعادلش را بهم می زند، به تیربرق برخورد می کند و دچار ضربه مغزی شدید می شود.

این درحالیست که هنوز یک هفته بیشتر از خبر اسف بار و ناراحت کننده آسیب مغزی و درگذشت مرحوم نوجوان "حسین عباسی" نمی گذرد و ما همچنان شاهد ادامه روند سلسه کشتار حوادث ترافیکی و قربانیان جوان و نوجوان این شهر هستیم.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.