Skip to Content

سعید قاسمی در یزد؛

یزد پایتخت اصلاحات نیست یزد شهرعلمدارانی انقلابی همچون آیت الله صدوقی است/برجام؛ نکبت بارترین و ذلت بار ترین طرح در طول حیات جمهوری اسلامی


این استاد دانشگاه خطاب به برخی افراد که یزد را پایتخت اصلاحات معرفی می کنند گفت: یزد شهرعلمدارانی انقلابی همچون آیت الله صدوقی،حاج احمد متوسلیان و شهید محمد منتظر قائم است که به برکت وجود آنان پایه های انقلاب محکم شد.

به گزارش "میبدخبر"،سردار سعید قاسمی در «یادواره شهدای ستارگان راه» در جمع یزدی ها ماهیت واقعیت داعش را یهودی خواند و گفت: هیلاری کلینتون در کتاب خود به صراحت خود را ام الداعش می داند و هدف از تشکیل این گروهک تروریستی و کثیف را تغییربرنامه در منطقه برای پیگیری اهداف شوم خود می داند و اصلی ترین هدف خود را از بین بردن جمهوری اسلامی می داند.

یادگار دفاع مقدس افزود: البته این نقشه و طرح در ابتدای انقلاب در مناطق کردستان،کرمانشاه،سیستان و آذربایجان دنبال شد که البته بنا بر دلائل مختلف از جمله محوریت ولایت مطلقه فقیه شکست خورد و جمهوری اسلامی توانست کمتر از دو سال با وجود اینکه بازرگان دو استان کشور را فروخته بود این مناطق را اعجاز گونه پس گرفته و به میهن برگرداند.

وی یادآور شد: امروز دشمن به واسطه همین برکات ولی فقیه در جامعه است که تمرکز خود را بر روی اصل ولایت مطلقه فقیه قرار می دهد و در فتنه 88  شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه سر داده می شود.

قاسمی، شهید آیت الله صدوقی و شهدای محراب را شهدای مسیر تصویب اصل ولایت فقیه در قانون اساسی دانست و اظهار داشت: تنها همین اقدام در برانگیختن غضب منافقین کافی بود تا کمر به قتل این بزرگواران ببندند.

وی در ادامه با گرامی داشت یادو خاطره شهدای مدافع حرم ابراز داشت:  بر اساس روایات پدیده داعش یک پدیده آخر الزمانی است و انشاالله به ظهور یوسف فاطمه (ع)ختم خواهد شد.

وی در پاسخ به شبهات مطرح شده از سوی برخی ساده اندیشان مبنی بر اینکه چرا باید جوانان ما در سوریه و عراق با داعش جنگ کنند گفت: اولا اگر به داعشی ها مجال داده شود باید در مرزهای خودمان خط پدافندی ایجاد کنیم همان طور که در ماه های اخیر خبر دستگیری آنان را در برخی شهرهای مرزی کشور شنیدید و دلیل دوم این است که امروز استکبار با تمسک به داعش و امثالهم اسلام را نشانه گرفته و به همین دلیل شاهد تشکیل بسیج جامعه اسلامی و حضور نه تنها جوانان معتقد کشور در جبهه های نبرد علیه داعش هستیم بلکه جوانان غیرتمند فاطمیون نیز تمام قد در برابر این ددمنشان ایستاده اند.

این استاد دانشگاه برجام را نکبت بارترین و ذلت بار ترین طرح در طول حیات جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت: ازابتدای این طرح تذکرات رهبری نادیده گرفته شد و دیدید که دراین طرح دستاوردهای کشور بتون شده و ضریب نفوذ دشمن بالا رفت به گونه ای که هفته ای نیست که تیم های جاسوسی در کشور توسط سپاه و وزارت اطلاعات دستگیر نشوند.

قاسمی برجام را به قهقرا بردن نظام و برنامه ای خسران آور برشمرد و ابراز داشت: البته این ابتدای کار بود و قراردادهای نفتی وFATF و برنامه هایی که درسند ششم توسعه دیده شده است بدان اضافه شده استد.

وی خطاب به برخی افراد که یزد را پایتخت اصلاحات معرفی می کنند گفت: یزد شهرعلمدارانی انقلابی همچون آیت الله صدوقی،حاج احمد متوسلیان و شهید محمد منتظر قائم است که به برکت وجود آنان و به ویژه درایت های شهید صدوقی منافقان نتوانستند جایگاهی محکمی در اوائل انقلاب در یزد پیدا کنند

وی به اخطارهای رهبر معظم انقلاب در خصوص فیش های حقوقی به دولتمردان اشاره کرد و گفت: حضرت امام خامنه ای سه مرتبه به دولتمردان اخطار دادند تعداد حقوق بگیران نجومی را اعلام کنید که هر بار آمارهای مختلفی ارائه دادند و در نهایت سخنگوی دولت آنان را ذخایر انقلاب نامید.

سعید قاسمی با قدردانی از مواضع صریح آیت الله علم الهدی در خصوص برگزاری کنسرت ها نیز گفت: مردم ولایت مدار یزد تا اطلاع ثانوی با تبعیت از آیت الله علم الهدی از برگزاری کنسرت ها در یزد جلوگیری کنند.

منبع: یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.