Skip to Content

معاون وزیر کشور:

یزد رتبه اول کشور را در حوزه عمرانی در هفته دولت و دفاع مقدس به خود اختصاص داد


جمالی نژاد معاون وزیر کشور گفت: استان یزد در حوزه عمرانی در هفته دفاع مقدس و هفته دولت رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.

به گزارش میبدخبر، مهدی جمالی نژاد در نشست هم‌اندیشی شهرداران استان یزد که در شهرستان میبد برگزار شد با اشاره به اینکه تحریم‌های ظالمانه علیه ایران اسلامی شرایط سختی را برای کشور رقم‌زده است، گفت: این تحریم‌ها در زمینه‌های اقتصادی فشار سختی را بر مردم وارد ساخته است.

معاون عمرانی وزیر کشور به شرایط کنونی جهان و درگیری کشورها با بیماری کرونا اشاره و اضافه کرد: بیماری کرونا به شکلی بود که کشورهایی که ادعا فراوان دارند، به زانو درآمدند اما ایران اسلامی به‌خوبی در مقابل این بیماری ایستادگی کرده است.

وی عنوان کرد: در کنار مشکلات و مسائلی که در کشور شاهد آن هستیم، اتفاقات خوبی نیز درافتاده است و در کوران این مشکلات، اتفاق خوب گم‌شده است.

جمالی نژاد به اقدامات اثربخش در حوزه عمرانی در استان یزد اشاره و اذعان داشت: استان یزد در حوزه عمرانی در هفته دفاع مقدس و هفته دولت رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.

معاون عمرانی وزیر کشور در ادامه با بیان اینکه در دهه فجر سال گذشته 22 هزار پروژه عمرانی در کشور اجرایی شد، افزود: در هفته دولت و هفته دفاع مقدس 18 هزار پروژه عمرانی بااعتبار 50 هزار میلیارد تومان در سطح کشور توسط شهرداری‌ها انجام‌شده است.

وی با بیان اینکه در کنار انجام پروژه‌های عمرانی در سطح کشور برخی اتفاقات غیرمترقبه‌ای پیش می‌آید که مسئولان را چالش روبه‌رو می‌سازد افزود: به‌طور مثال سیلابی که در کشور رخ داد و 25 استان را درگیر و 160 هزار مسکن تخریب شدند که نیاز به هزینه برای بازسازی و نوسازی داشت.

جمالی نژاد گفت: در جریان سیلابی که در کشور رخ داد، زیرساخت‌های بسیاری از استان‌ها با مشکل روبه‌رو شد که همکارانمان تلاش‌های بسیاری را برای مرتفع شدن این مشکلات انجام دادند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.