Skip to Content

رئیس اداره حج وزیارت استان یزد:

یزدی ها هر چه زودتر ثبت نام کنند/ روادید زائران اربعین حسینی تا چند روز آینده صادر خواهد شد


رئبس اداره حج وزیارت استان یزد از صدور ویزای زائران اربعین حسینی تا چند روز آینده خبر داد.

به گزارش میبد خبر، رئیس اداره حج وزیارت استان یزد ؛  با اعلام این مطلب که زائران گرامی نسبت به صدور روادیدها نگران نباشند افزود: با پیگیری های صورت گرفته روادید اکثر زائران یزدی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی تا دو روز آینده صادر خواهد شد.

علی اصغر شریفی افزود: روادید بقیه زائران نیز تا چند روز آینده صادرمی شود.

شریفی از هم استان های خود درخواست کرد با توجه به حجم بالای متقاضیان حضوردر مراسم راهپیمایی اربعین حسینی وافزایش لحظه به لحظه ثبت نام کنندگان، نسبت به ثبت نام خود در سامانه سماح به نشانی www.samah.haj.ir هرچه سریعتر اقدام کنند.

برای ورود به سامانه ثبت نام سماح اینجــــــــــــا را کلیک کنید.

گفتنی است چند روزقبل عده ای از زائران یزدی نسبت به عدم صدورروادید خود برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی درب استانداری یزد تجمع کرده  بودند. 

انتهای پیام/ح

یزد امروز
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.