Skip to Content

کارشناس هواشناسی یزد:

یزدی ها از سامانه تازه وارد بارشی سهمی ندارند/کاهش دما از امشب


کارشناس پیش‌بینی هوا در تشریح وضعیت جوی شهر یزد گفت: سامانه بارشی که وارد کشور شده است برای یزد باران ندارد.

به گزارش میبد خبر، کارشناس هواشناسی یزد در تشریح وضعیت جوی شهر یزد گفت: سامانه بارشی که وارد کشور شده است برای یزد باران ندارد، هر چند شب گذشته در برخی از نقاط کوهستانی شهرهای هرات و مروست بارش خیلی کمی داشته ایم  اما برای شهر یزد و سایر نقاط استان بارندگی برای امروز و فردا پیش بینی نشده است.

سید عباس میرحسینی اعلام کرد: پنج شنبه 25 آذرماه حداقل دمای هوا 5 و حداکثر دما 21 درجه سانتی گراد است، برای عصر امروز پنج‌شنبه یزدی ها منتظر وزش باد شدید همراه با گرد و خاک باشند؛ همچنین از اواخر امشب شاهد کاهش دمای هوا در شهر یزد و سایر نقاط استان هستیم.

وی افزود: جمعه پیشینه دما 17 و کمینه دما 3 درجه سانتی گراد است، برای فردا نیز وزش باد شدید، احتمال گرد و خاک و همچنین  کاهش دما پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/ک

یزد ندا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.