Skip to Content


یتیم خانه ایران در سینمای هنر اردکان اکران خواهد شد


مسئول سینما هنر اردکان گفت: فیلم یتیم خانه ایران که این روزها در فضای سینمایی کشور مورد استقبال قرار گرفته است در اردکان نیز اکران خواهد شد .

به گزارش میبد خبر،  مسئول سینما هنر اردکان گفت: فیلم یتیم خانه ایران که این روزها در فضای سینمایی کشور مورد استقبال قرار گرفته است در اردکان نیز اکران خواهد شد .

وی ادامه داد: لازم است بدانید قرارداد اکران هر فیلم تاریخ مشخصی دارد و ما اخلاقا و قانونا ملزمیم اکران فیلم ها را دراین زمان مشخص انجام دهیم لذا باید اکران فیلم جدید پس از اتمام زمان قرارداد فیلم های قبلی صورت گیرد و فیلم یتیم خانه ایران هم از این قاعده مستثنی نیست.

طاللعی افزود: قابل توجه علاقمندان به هنر هفتم که اکثر فیلم های اکران شده در سینما هنر اردکان از فیلم های به روز سینماهای مطرح کشور می باشد و خوشبختانه می توانیم ادعا کنیم که جدید ترین فیلم هایی که در کشور تولید شده و در تهران ومرکز استان بیشترین بیننده و مخاطب را داشته اند ودر راس جدول پر فروش ترین فیلم های در حال اکران کشور هستند در سینما هنر اردکان به اکران گذاشته می شودکه این باعث افتخار تنها سینمای شهرستان اردکان است.

اردکان گویا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.