Skip to Content

به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهیدبرونسی و شهدای کارگر


به گزارش خبرنگار میبدخبر: یادواره شهدای کارگر شهرستان میبد در هفته بسیج کارگری به همت حوزه بسیج کارگری شهید برونسی روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از ساعت 11 الی 13 در مسجدالنبی شهرک صنعتی جهان آبادبرگزار شد. حجت الاسلام حسین جوشقانیان معاون تفحص قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) در این مراسم که جمع کثیری از مدیران و کارگران بسیجی مراکز صنعتی و مسئولان ادارات و نهادها شرکت داشتند، اظهار داشت: ایثار و فداکاری جوانان در طول 8 سال دفاع مقدس زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر جهان استکبار شد. وی گفت: جوانان ما در این جنگ ره صدساله را یک شبه طی کردند و با فرمانبری از امام خمینی(ره) و دوری از گناه و توسل به انبیا و اولیا به عزت و عظمت و سرافرازی رسیدند. وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر از شهیدعبدالحسین برونسی به عنوان یک الگو ی مؤمن یاد کرده و با ذکر خاطراتی از ایشان درکسب و کار، زندگی معمولی و زمان دفاع مقدس گفت: ایشان اگرچه یک کارگر بنا بود ولی به علت حفظ خود از وسوسه های شیطان و انجام کارها برای رضای خدا و توکل و توسل به ائمه اطهار بخصوص حضرت زهرا(س) و معامله با خدا با اینکه از نظر معیشت بضاعت کمی داشت ولی خدا عزت، کرامت و نورانیت به نام ، یاد و حتی کتابش عنایت کرد. ایشان در ادامه ضمن برشمردن منکراتی که در محیط های بازار و کار وجود دارد با اشاره به وجوب امربه معروف و نهی از منکر خواستار توجه بیشتر به این فریضه در بازار و محیط های صنعتی شد. معاون تفحص قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران بیش از 213 هزار شهید برای استقرار اسلام و پیروزی حق بر باطل تقدیم این انقلاب کرده است. جوشقانیان تصریح کرد‌: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و برای حفظ و پاسداری از انقلاب‌، آرمان‌های امام و شهدا باید همه توان خود را بکار بگیریم‌. وی دربخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی افزود: پیش شرط این اقتصاد نگاه درونگراست و با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) که فرمودند: خدارحمت کندکسی که اگرکاری را انجام می دهد محکم انجام بدهد، اظهار داشت: تولیدکننده وکارگر ایرانی که دربخش تولید فعالیت می کند باید وجدان کاری داشته باشد و باعث افزایش کیفیت جنس ایرانی و رونق بازار اجناس ایرانی در داخل و خارج از کشور شود. معاون تفحص قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) تاکید کرد‌: امروز کار و تلاش این قشر زحمت‌کش اگر در راه خدا انجام شود به همان میزان خون شهدا ارزش دارد و برای عبور از تحریم‌های دشمنان و رسیدن به اهداف متعالی اسلام و انقلاب باید در همه صحنه‌های اقتصادی‌، اجتماعی و فرهنگی و سیاسی جهادی عمل شود وی ازحاضرین خواست که با شهدای کارگر پیمان ببندند که هرکاری رابرای رضای خدا انجام دهند. در پایان مراسم به برگزیدگان مسابقه فرهنگی هفته بسیج کارگری جوائزی اهداء شد.

به گزارش خبرنگار میبدخبر: یادواره شهدای کارگر شهرستان میبد در هفته بسیج کارگری به همت حوزه بسیج کارگری شهید برونسی روز چهارشنبه 10 اردیبهشت از ساعت 11 الی 13 در مسجدالنبی شهرک صنعتی جهان آبادبرگزار شد.

حجت الاسلام حسین جوشقانیان معاون تفحص قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) در این مراسم که جمع کثیری از مدیران و کارگران بسیجی مراکز صنعتی و مسئولان ادارات و نهادها شرکت داشتند، اظهار داشت: ایثار و فداکاری جوانان در طول 8 سال دفاع مقدس زمینه ساز پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر جهان استکبار شد.

وی گفت: جوانان ما در این جنگ ره صدساله را یک شبه طی کردند و با فرمانبری از امام خمینی(ره) و دوری از گناه و توسل به انبیا و اولیا به عزت و عظمت و سرافرازی رسیدند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارگر از شهیدعبدالحسین برونسی به عنوان یک الگو ی مؤمن یاد کرده و با ذکر خاطراتی از ایشان درکسب و کار، زندگی معمولی و زمان دفاع مقدس گفت: ایشان اگرچه یک کارگر بنا بود ولی به علت حفظ خود از وسوسه های شیطان و انجام کارها برای رضای خدا و توکل و توسل به ائمه اطهار بخصوص حضرت زهرا(س) و معامله با خدا با اینکه از نظر معیشت بضاعت کمی داشت ولی خدا عزت، کرامت و نورانیت به نام ، یاد و حتی کتابش عنایت کرد.

ایشان در ادامه ضمن برشمردن منکراتی که در محیط های بازار و کار وجود دارد با اشاره به وجوب امربه معروف و نهی از منکر خواستار توجه بیشتر به این فریضه در بازار و محیط های صنعتی شد.

معاون تفحص قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران بیش از 213 هزار شهید برای استقرار اسلام و پیروزی حق بر باطل تقدیم این انقلاب کرده است.

جوشقانیان تصریح کرد‌: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و برای حفظ و پاسداری از انقلاب‌، آرمان‌های امام و شهدا باید همه توان خود را بکار بگیریم‌.

وی دربخش دیگری ازسخنان خود با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی افزود: پیش شرط این اقتصاد نگاه درونگراست و با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم(ص) که فرمودند: خدارحمت کندکسی که اگرکاری را انجام می دهد محکم انجام بدهد، اظهار داشت: تولیدکننده وکارگر ایرانی که دربخش تولید فعالیت می کند باید وجدان کاری داشته باشد و باعث افزایش کیفیت جنس ایرانی و رونق بازار اجناس ایرانی در داخل و خارج از کشور شود.

معاون تفحص قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) تاکید کرد‌: امروز کار و تلاش این قشر زحمت‌کش اگر در راه خدا انجام شود به همان میزان خون شهدا ارزش دارد و برای عبور از تحریم‌های دشمنان و رسیدن به اهداف متعالی اسلام و انقلاب باید در همه صحنه‌های اقتصادی‌، اجتماعی و فرهنگی و سیاسی جهادی عمل شود

وی ازحاضرین خواست که با شهدای کارگر پیمان ببندند که هرکاری رابرای رضای خدا انجام دهند.

در پایان مراسم به برگزیدگان مسابقه فرهنگی هفته بسیج کارگری جوائزی اهداء شد.

20140430_124751 20140430_122009 20140430_121804 20140430_121712 20140430_121532
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.