Skip to Content

همزمان با شام غریبان وفات ام الشهدا برگزار شد؛


همزمان با شام غریبان وفات ام الشهدا حضرت ام البنین (س) یادواره شهدای والا مقام و زنان ایثارگر میبد در مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، همزمان با شام غریبان وفات ام الشهدا حضرت ام البنین (س) و به منظور تکریم از مادران و همسران شهداء، اولین یادمان شهداء و زنان ایثارگر با حضور مادران و همسران شهدا و بانوان میبدی با سخنرانی حجت‌الاسلام نجیمی و مداحی برادر محمد ابراهیمیان در مصلای آیت الله اعرافی(ره) برگزار شد.

پخش کلیپ، خاطره گویی مادر شهید، اجرای گروه سرود نورالبیان و معرفی مادران شهدای میبدی از جمله برنامه های فرهنگی و معنوی این یادمان بود.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.