Skip to Content

همزمان با شب وفات حضرت معصومه (س):

یادواره شهدای مدافع حرم در مسجد دوازده امام فیروزآباد برگزار شد+ گزارش تصویری


یادواره شهدای مدافع حرم و یادبود شهیدان مغنیه و سردار سرافراز سرتیپ پاسدار حاج محمدعلی الله دادی با حضور و سخنرانی جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مسجد دوازده امام فیروز آباد برگزار شد.

به گزارش میبدخبر: یادواره شهدای مدافع حرم و یادبود شهیدان مغنیه و سردار سرافراز سرتیپ پاسدار حاج محمدعلی الله دادی با حضور و سخنرانی جوکار نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مسجد دوازده امام فیروز آباد برگزار شد.

گفتنی است این مراسم با حضور گسترده مردم میبد، فلاح فرماندار، سرهنگ فلاح فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میبد، هدایی شهردار و نماینده دفتر امام جمعه میبد بعد از نماز مغرب و عشاء برپا شد.

عکاس: سیدمحمد نبوی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.