Skip to Content

همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع)؛


همزمان با سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) و تشکیل بسیج مستضعفین یادواره شهدای روستای مهرآباد میبد به همت پایگاه بسیج حضرت ابوالفضل(ع) برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، سردار حاج جواد کمالی از رزمندگان دفاع مقدس و مدافع حرم با تسلیت فرا رسیدن شهادت امام حسن عسکری(ع) و گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: بصیرت، بینش و اعتقاد شهدای والامقام به خدا آنقدر قوی بوده که در تمامی عرصه‌ها توانسته به موفقیت و پیروزی نائل آید که این موضوع در طول تاریخ به اثبات رسیده است.

وی افزود: اگر دین و باورها و ارزش‌های دینی در جامعه به شکل مناسبی ترویج یافته این موضوع را مدیون خون شهدای والامقام هستیم که با گذشت از جان و مال خود و باور و اعتقاداتشان گام در مسیر درست برداشتند و حرکتشان برگرفته از نهضت و مکتب حسینی بود.

سردار کمالی با مقایسه جنگ هشت ساله ایران و عراق با سایر جنگ ها در سایر نقاط جهان افزود: دفاع مقدس ماهیت خاص خود را دارد چراکه یک نبرد ایدئولوژیک و ارزشی بود و در آن یک هدف مقدس دنبال می شد.

این رزمنده دفاع مقدس ادامه داد: جنگ هشت ساله، یک جنگ کامال نامتقارن بود که در آن ما جز قدرت لایزال الهی، پشت و پناهی دیگری نداشتیم.

وی همچنین با تشریح وضیعت کنونی حاکم بر منطقه خاورمیانه، به انحرافات فکری ایجاد شده در جهان اسلام با دست های پیدا و پنهان کشورهای مستکبر پرداخت و بر هوشیاری بیش از پیش در مقابل دسیسه های دشمن تأکید کرد.

سردار کمالی همچنین حفظ و حراست از فرهنگ ایثار و شهادت را وظیفه همگان وبه ویژه نسل جوان دانست.

وی تصریح کرد: امنیت و اقتدار کنونی کشورمان در سایه خون شهدای والامقام به دست آمده که این موضوع کوچک و خردی نیست که این موضوع نقش و رسالت ما را در مقابل شهدای والامقام کشورمان چندین برابر می‌ کند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.