Skip to Contentامروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست (امام خامنه ای) شقایقهای آسمانی عنوان یادواره ایست که در فاطمیه ده آباد میبد 26و 27 مهرماه برگزار شد. این مراسم به منظور گرامیداشت یاد وخاطره 17 شهید و لاله خونین ده آباد به همت پایگاه شهید مطهری ده اباد برگزار شد. در این مراسم از مداحی برادران سید ابوالفضل دهقانی ،حسینی و ابراهیمیان وذکر خاطرات برادر قاسم زارعی و سخنرانی حجه الاسلام مهدوی از یزد و حجه الاسلام ربانی مسئول تفحص سیره شهدا استفاده شد. همچنین امام جمعه محترم شهرستان میبد حضرت آیت ا... نیز در این یادواره شرکت کردند. لازم به ذکر است دعای پرفیض ندبه با سخنرانی برادر مروتی صبح جمعه در همان مکان برگزار خواهد شد.

امروز زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست (امام خامنه ای)

شقایقهای آسمانی عنوان یادواره ایست که در فاطمیه ده آباد میبد 26و 27 مهرماه برگزار شد. این مراسم به منظور گرامیداشت یاد وخاطره 17 شهید و لاله خونین ده آباد به همت پایگاه شهید مطهری ده اباد برگزار شد.

در این مراسم از مداحی برادران سید ابوالفضل دهقانی ،حسینی و ابراهیمیان وذکر خاطرات برادر قاسم زارعی و سخنرانی حجه الاسلام مهدوی از یزد و حجه الاسلام ربانی مسئول تفحص سیره شهدا استفاده شد.

همچنین امام جمعه محترم شهرستان میبد حضرت آیت ا... نیز در این یادواره شرکت کردند.

لازم به ذکر است دعای پرفیض ندبه با سخنرانی برادر مروتی صبح جمعه در همان مکان برگزار خواهد شد.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.