Skip to Content

رئیس سازمان تبلیغات میبد:


حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آقایی گفت: حقیقت این است که تا حدی عامل تحریم و تورم را در وضعیت اقتصادی امروز موثر می دانیم اما عدم نظارت بر بازار اصلی‌ترین عامل این گرانی است و این موضوع مستقیماً به عملکرد مسئولین دولتی بر می گردد.

به گزارش میبدخبر، حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آقایی با بیان این موضوع که این به مفهوم بی خیالی دولت در زمینه ازدواج جوانان نیست وباید به وظایف خود در تسهیل این امر عمل کند، ادامه داد: حقیقت این است که تا حدی عامل تحریم و تورم را در وضعیت اقتصادی امروز موثر می دانیم اما عدم نظارت بر بازار اصلی‌ترین عامل این گرانی است و این موضوع مستقیماً به عملکرد مسئولین دولتی بر می گردد.

رئیس سازمان تبلیغات میبد با اشاره به انحرافات و مشکلاتی که در پی گرانی در جامعه اتفاق می افتد، گفت: در کلام امیرالمومنین (ع) آمده است که «زمینه عدالت، نظارت است» و این موضوع را در سیره و روش برخورد ایشان بر سازمان ها(مسئولین) و بر بازار نیز خوانده ایم، اما متاسفانه در جامعه و در شهر ما به این موضوع اهمیت چندانی داده نمی شود.

وی با بیان این موضوع که گناهِ انحرافات و معضلاتی که در قبال این عدم نظارت و گرانی رخ می دهد، بر عهده مسئولین نیز هست، تصریح کرد: اینکه مشکلات و معضلات رخ داده در شهرستان را به مسائل کشوری مربوط کنند هم درست نیست، مسئولین شهرستانی نیز اختیاراتی دارند و صرفا از آنها درخواست عمل به بخشنامه ها و دستورات خشک نمی شود.

وی بیان داشت: استفاده از همه ظرفیت های مردمی، خیری، موسسات و بازاریان از کارهایی است که به صورت جدی در این مسیر اتفاق نیفتاده در حالی که با تحرک بیشتر و اقدامات میدانی موثر می توان نظارت بیشتری بر بازار اعمال کرد و از این ظرفیت ها برای رفع مشکلات اقتصادی بهره برد.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا آقایی گفت: در بحث سازمان تبلیغات اسلامی نیز ظرفیت های موثری مانند روحانیون، هیئات، موسسات، انجمن ها و دیگر فعالین وجود دارند که برای کمک به این مسیر اعلام آمادگی می کنیم.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.