Skip to Content


گلایه مدیر اصلاح‌طلب شرکت کاشی از وضعیت حاکم بر بازار/ هنوز هم باید به گفتاردرمانی‌های دولت دل بست؟!


مدیر اصلاح‌طلب یکی از کارخانجات کاشی در میبد در جمع فرماندار و مدیران شرکت‌های کاشی این شهرستان از سیاست‌های اقتصادی دولت و شرایط حاکم بر بازار انتقاد کرد.

به گزارش "میبدخبر" به نقل از نارین نیوز، چند روز پیش نشست نمایندگان کارخانجات کاشی میبد و ادارات خدمات رسان با فرماندار میبد در حالی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد که برخی حامیان دولت تدبیر و امید که گرایش به طیف صلاح طلب نیز دارند، در آن جلسه از وضعیت کنونی صنایع و شرایط حاکم بر بازار انتقاد کرده‌اند.

گفته‌شده حاضران در جلسه از شرایط بد اقتصادی، سیاست‌های دولت و عملکرد ادارات مختلف در خدمات‌رسانی و اخذ مطالبات به‌شدت انتقاد کرده‌اند.

خاطرنشان می شود، این جلسه با حضور فلاح فرماندار، جعفری دادستان، خلیلی رییس اداره صنعت و معدن و جمع کثیری از مدیران و نمایندگانی از شرکت‌های کاشی مستقر در میبد و به‌منظور بررسی مشکلات پیش‌آمده مرتبط با صنعت برگزار شد و بیش از سه ساعت به طول کشید.

باید گفت این انتقادات در حالی از زبان برخی از حامیان دولت یازدهم مطرح می‌شود که برخی کارگزاران این دولت یا با گفتاردرمانی‌های مداوم، مردم و صاحبان صنایع را به ماه‌ها و سال‌های آینده امیدوار می‌کنند و یا هر طور که بتوانند شرایط موجود و وضعیت نامطلوب کنونی را به گردن دولت قبل می‌اندازند.

سؤال این است که به‌راستی تا چه زمانی رکود این‌چنینی بر بازار و صنعت کشور ادامه خواهد داشت؟! آیا می‌توان به این سخنان روحانی -رییس‌جمهور- که ۱۷ اسفند سال گذشته در جمع مردم یزد گفت " من به شما قول می‌دهم که سال ۹۵، سال رونق اقتصادی ایران خواهد بود " امید داشته باشیم یا خیر؟!
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.