Skip to Content

با حضور مسئولان صورت گرفت؛

گشایش مرکز آموزشی و فرهنگی سمای میبد


مرکز آموزشی و فرهنگی سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و شهرستان میبد گشایش یافت.

به گزارش میبدخبر، مرکز آموزشی و فرهنگی سمای واحد میبد با مساحت تقریبی ۱۱هزار مترمربع و با فضای آموزشی بیش از ۷ هزار مترمربع شامل کلاس‌ها و آزمایشگاه‌های مجهز یکی از بزرگترین واحد‌های آموزشی و فرهنگی استان یزد است که اکنون ۲۸۶ دانش‌آموز در مقاطع ابتدایی و دبیرستان دخترانه و پسرانه و هنرستان تربیت بدنی پذیرش شده و درحال تحصیل هستند.

معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در مراسم گشایش مرکز آموزشی و فرهنگی سمای واحد میبد گفت: «با وجود امکانات و تجهیزات فراوان آموزشی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد هست، ظرفیت بالایی برای توسعه مدارس سما وجود دارد و از همه امکانات دانشگاه در این راستا استفاده خواهیم کرد.»

رئیس دانشگاه آراد اسلامی واحد میبد نیز در این مراسم گفت: «یکی از برنامه‌های اصلی برای استفاده بهینه از امکانات و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی حمایت و پشتیبانی از مدارس سما است.»

احمد‌علی فلاح اظهار کرد: «در راه توسعه این مجتمع بزرگ آموزشی و فرهنگی از هیچ تلاش و مساعدتی دریغ نخواهیم کرد.»

رئیس آموزش و پرورش شهرستان میبد نیز در این مراسم از همت مسئولان مجتمع آموزشی و فرهنگی سما در استان یزد و میبد که با تلاش شبانه‌روزی خود در راه‌اندازی و اداره آن تلاش داشته‌اند، تشکر کرد.

محسن موحدی‌فر اظهار کرد: «با تلاش‌های شبانه روزی که در مدت کوتاهی در این مجتمع انجام شده، ظرفیت پذیرش ۳ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف فراهم شده است.»

وی افزود: «با امکانات فوق‌العاده‌ای که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد وجود دارد، ظرفیت ایجاد یک مجتمع بزرگ آموزشی و فرهنگی بی‌نظیر در استان فراهم آمده است.»

 حسن حیدریان مدیر مجتمع آموزشی و فرهنگی سمای میبد نیز با ارائه گزارش فعالیت‌های انجام شده در این راستا از آغاز فعالیت این مرکز تاکنون، مسائل پیش‌رو در مسیر توسعه این مجتمع آموزشی را یادآوری کرد و خواستار حمایت‌های بیشتر مسئولان شهرستان میبد شد.

انتهای پیام/




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.