Skip to Content


گزارش تصویری(3) از وداع با پیکر شهید سید مرتضی حسینی از شهدای مدافع حرم در میبد


مراسم باشکوه وداع با پیکر شهید سید مرتضی حسینی از شهدای تیپ فاطمیون، امشب با حضور جمع عظیمی از مردم میبد، دانشجویان و افغان های شیعه و اهل تسنن بعد از نماز عشا در مصلی آیت الله اعرافی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش "میبدخبر"، مردم میبد در کنار برادران اهل تسنن و شیعه افغانستانی و نیز دانشجویان دانشگاه آیت الله حائری حضور بسیار شکوهمندی را در مراسم تشییع پیکر شهید سید مرتضی حسینی از شهدای تیپ قهرمان فاطميون رقم زدند.

در این مراسم که برادر بزرگوار این شهید معظم  نیز حضور داشت، حجت الاسلام جلالیان به روایتگری پرداخت و در ادامه حجت الاسلام حسنی امام جمعه موقت میبد و حجت الاسلام فیاضی از اساتید حوزه علمیه میبد نیز ایراد سخنرانی کردند.

این مراسم با مداحی و سینه زنی جناب آقای محمدصالح نصیری ادامه یافت.
رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.