Skip to Content


گزارش تصویری از نواخته شدن زنگ انقلاب در میبد


همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سالگرد غرور آفرین ورود امام خمینی(ره) به میهن اسلامی صبح امروز مراسم نواخته شدن زنگ انقلاب به صورت نمادین در میدان انقلاب شهرستان میبد به صدا درآمد.

به گزارش خبرنگار میبد خبر:  صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان میبد و دانش آموزان مدرسه مهر و خرد ایران زمین زنگ انقلاب راس ساعت 9:33 دقیقه در میدان انقلاب شهرستان میبد به صدا در آمد.

سپس نیروهای نظامی و انتظامی با رژه موتوری به سمت مقبره آیت الله اعرافی امام جمعه فقید میبد که نقش بسزایی در انقلاب اسلامی ایران در شهرستان میبد ایفا کردند رفته و با نثار دسته گلی یاد وی را گرامی داشتند.

از برنامه های این مراسم می توان به خواندن سرود دسته جمعی توسط دانش آموزان پسر دبستان شهیدیه اشاره کرد.

خبرنگار: الیاس دهقانی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.