Skip to Content


گزارش تصویری از مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در میبد


مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان، با حضور فرماندار و برخی از مسئولین میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، گفت: حرکت ما در دفاع مقدس نشئت گرفته از قیام حضرت سیدالشهدا(ع) داشت و مردم ما تحت فرمان رهبری امام خمینی(ره) در مقابل دشمن ایستادند.

وی با اشاره به این موضوع که ده ها کشور در این جنگ تحمیلی در مقابل جمهوری اسلامی ایران ایستادند، بیان داشت: با رشادت های بسیج مردمی، نیروهای سپاهی و ارتشی شاهد پیروزی های بزرگی در این جنگ بودیم که حتی دنیا را متعجب خود ساخت و در نهایت نیز این انقلاب اسلامی بود که دشمنان را شکست داد.

فلاح تصریح کرد: دشمن بعثی در برابر کشورمان از لحاظ لجستیکی و نرم افزاری کمک های زیادی را از ابرقدرتهای شرق و غرب دریافت می کرد، اما وحدت آحاد جامعه اسلامی ایران و روحیه بسیجی موجود در مردم ما باعث سربلند بیرون آمدنمان از این جنگ تحمیلی شد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از جنگ و دوران دفاع مقدس نیز همین روحیه و فرهنگ بسیجی و مدیریت رهبری انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای موجب پیشرفت ها و پیروزی ها در حوزه های مختلف علمی، سیاسی و اجتماعی شد و باز هم در دوران حساس کنونی با همدلی و همراهی و روحیه بسیجی از مشکلات و امتحانات الهی سرافراز بیرون خواهیم آمد.

حسین فلاح با بیان این موضوع که دشمنان ما نیز از همین روحیه بسیجی هراس دارند، گفت: باید به دشمنان انقلاب اسلامی مانند شهید بهشتی این جمله را دوباره بگوییم که ای آمریکا و ای استکبار جهانی، از ما عصبانی باش و از این عصبانیت بمیر.

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.